Отзыв на : Національна будівельна компанія

Тема отзыва: Ремонт дома
Здравствуйте ! Мы с моим мужем давно мечтали купить собственную квартиру и когда собрали достаточную сумму денег,полгода назад купили двухкомнатную квартиру на улице Кольцевой города Киева в Национальной Строительной Компании (НБК),E-mail: [email protected] . Конструкция квартиры нам понравилась сразу, дом построен хорошо, мастерам которые его строили большое спасибо! У дома есть площадка для детей, стоянка для автомобилей, что очень радует. Эту компанию посоветовали знакомые так как сами с ней имели дела.
Работу выполняют на высоком уровне, так как имеют для этого всю современную необходимую технику и материалы.
Мы довольны своей покупкой именно этой фирмы ,так как в нашей новой квартире делают ремонт, в который я надеюсь поскорее закончат и с радостью переедем туда жить нашей семьей. Советую к ним обратиться в случае необходимости приобретения жилой площади!Отзыв о строительной фирме только положительный!
Bogdana

07.07.2021 | положительный отзыв
Київська Будівельна Компанія

Пришел я на работу, не задержался. Тюленев Игорь Евгениевич редкостная [censored] в наших селениях. Подонко ,можно сказать. Если это та компания, Украинская ворвская холдинг компания ) Будпроектконтроль, кбк, Союзтранспроект, Киевбудиндустрия, не без труда,даже исходя из названий прокладок,можно определить,что троешник в сш Игорь, даже не умеет назвать. В подручные ему 2 латиноса из Панамы. Мой ник;). Бухгалтера овцы вечные,пашут,как тупые рабы,все Подробнее>>

21.01.2021
ПП "Украінська архітектурно-будівельна компанія"

Плохо все: условия проживания в вонючей общаге, тяжелый график шестидневка и 10 часовой рабочий день, отсутствие спецодежды, плохие поставки материалов, частые простои. И постоянное умничание главного инженера Владимира Суздальцева, который не строитель, а инженер нефтяник и который в строительстве понимает как гинеколог понимает в японском балете. Идти к ним не советую. Ищите другую работу.

Украина, Киев

07.01.2019
ТОВ «МЕБЛЕВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «МОДНИЙ ДІМ»

Директор ТОВ "МБК "МОДНИЙ ДІМ" Поварніцина Катерина Олегівна взагалі не сплачує оговорену заробітну платню, час від часу сплачує незначну частку вже відпрацьованих людьми грошей. Приймає людей на роботу і годує їх обіцянками. Їй в цьому Допомогае кидати людей на гроші їй Кириченко Руслан Євгенович (директор СК "Бумранг". Поварніцина К.О. виступає також від ТОВ «БК «ВЕСТ БУД ПЛЮС» (ЄДРПОУ 40227482 Смирнов Подробнее>>

11.09.2018
Будівельна компанія «Новий дім»

Nadiia:
Ваканція у будівельну компанія “Новий дім”, на посаду: офіс-менеджер, секретар, з обіцяною зарплатою 8000 грн. Ознайомлення: Ваше робоче місце це не величка прохідна кімнатка (коридор), з двох сторін двері, одні на вихід в загальний коридор, які завжди повинні бути закритими, щоб не завітали непрохані гості, тобто колишні ваші працівники, яким не заплатили грошей. А інші двері-броньовані з автозамиканням, це кабінет вашого Боса. Коротко про роботодавця-хитрий мужчина, який позиціонує себе як успішна будівельна компанія “Новий дім”, подає свою заявку на тендер, його виграє, і займається ремонтом державних приміщень у львівській області. У випробовувальний термін у вашу роботу входитиме обдзвін людеш, які попередньо телефонували, щодо оголошення (ваканції) на роботу, якщо якийсь спеціаліст вам підійшов за вказаними вміннями, ви його запрошуєте на співбесіду, підписує контракт і після чого працівник відправляється на об’єкт, і працює. Саме гірше, це те, що ці робочі не отримають своєї обіцятої зарплати, тому що, їхній керівник за їхні гроші поїде закордон на відпочинок). А їм скаже, що вони не виконами цю роботу в певний срок, або не правильно шось зробили, і тд (варіантів безліч). І тому, для нових обєктів, вам потрібно буде шукати інших ЖЕРТВ, тому, що попередні працівники більше не погодяться Подробнее>>

15.03.2016 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «ТОВ "Будівельна компанія" "МІСЬКБУДІНВЕСТ" »

Будьте осторожны при устройстве на работу на эту фирму. Зарплата в конвертах. Официально перечисляют только минимальную. Задержка с зарплатой 3 месяца и более. Рабочие выбивают ЗП после забастовок. Оплата ИТР хаотичными кусками. При этом требуют не нормированный рабочий день, должностные инструкции - не прописаны. Социальный пакет отсутствует как понятие. Отпуск – всячески зажимают. В результате, когда ИТР увольняются, задолженность по ЗП не выплачивают. Не верьте работодателю.
Коллектив ... Подробнее>>

07.06.2015 | отрицательный отзыв
ТОВ "Будівельна компанія "Капіталбуд"

Директор компании Килименко Игорь Михайлович за все время существования фирмы ещё никому полностью не выплачивал зарплату, официально оформленным работникам платит зарплату в конверте и то растягивая по 100 грн, а то что остается должен потом вообще отмораживается, говорит что не должен ничего, короче кидает народ. Подробнее>>

21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

17.07.2018 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Буква. Українська національна мережа»

відношення керівництва до співробітників як до лайна, це відверто повторюють. затримки неофіційної частини зарплатні. потреба працювати по 12 часів на день у зв'язку з неповним штатом практично у всіх магазинах.
гарне розташування магазину ... Подробнее>>

07.02.2018
Національна програма енергозбереження

Привіт! Минулого року працював в Національній програмі енергозбереження. Контора робить закос під європейські стандарти, хоч на справді – це зборище малоліток, які мають про себе завищену думку. Пиво випити не можна, з тим там дуже строго. Кароче звільнили мене через те що один раз (!!!) типа почули від мене перегар. А правда полягає в тому, що мені просто зажали заплатити премію в 3500 грн., бо я дуже добре працював, от мене і вирішили позбутись, типа я – алкоголік! Уроди, яких світ не бачив! НЕ ЙДІТЬ ТУДИ ПРАЦЮВАТИ В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ!!!
Не можу нічого доброго сказати про цю фірму ...

Львов