Владимир:

-Что хотелось бы отметить, работа творческая, и творить можно все, что придет в голову тебе или заказчику.
- Постоянное самосовершенствование, непрерывное движение вперед.
-Возможность профессионального роста. Нет определенной планке я могу достичь любого уровня, здесь все зависит только от меня, от того, насколько любопытной и трудолюбивой я буду.

Периодические плановые ремонты

г. Львов, ул.Зеленая, 186

12.07.2020
тікетс.юей

Відверте знущання з працівників. І питання навіть не в зп. Хто взагалі в цій фірмі приймає рішення тупо невідомо. Жодної послідовності. Якісь містичні скорочення одної людини. Якісь політики "своїх" людей. Цілуй дупу і не сперечайся, запорука співпраці. Постійне, не зрозуміле, керівництво цілим департаментом фсо. Радикальна невідповідність дій до потреб. Зовні ніби тебе обіймають, а в серединні відчуття ніби розглядають, за Подробнее>>

13.03.2016 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «тікетс.юей»

Швидке збільшення компанії, не встигаю за подіями. Але це можна розглядати як позитив)
В цій компанії мені подобається можливість зростати як професіонал! Тут я можу розвиватись, пропонувати і реалізовувати свої ідеї. Іноді відчуваю себе якимось творцем історії;) Особливо мотивує заробітна плата, яка зростає відповідно до об'єму виконаної роботи. Також приємними дрібничками є медична страховка для працівників, безкоштовні кава та чай, фрукти, тімбілдінги та семінари. (на попередніх роботах у мене такого не було) ... Подробнее>>

11.06.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «тікетс.юей»

в компанії багато лінтяїв. може якби деякі працівники менше часу проводили в соцмережах (привіт новоженцю), то було б значно краще. думаю відсотків тридцять треба звільнити.
+++ ... Подробнее>>