Юлия:

В цій компанії мені подобається можливість зростати як професіонал! Тут я можу розвиватись, пропонувати і реалізовувати свої ідеї. Іноді відчуваю себе якимось творцем історії;)
Особливо мотивує заробітна плата, яка зростає відповідно до об'єму виконаної роботи. Також приємними дрібничками є медична страховка для працівників, безкоштовні кава та чай, фрукти, тімбілдінги та семінари. (на попередніх роботах у мене такого не було)

Швидке збільшення компанії, не встигаю за подіями. Але це можна розглядати як позитив)

г. Львов

12.07.2020
тікетс.юей

Відверте знущання з працівників. І питання навіть не в зп. Хто взагалі в цій фірмі приймає рішення тупо невідомо. Жодної послідовності. Якісь містичні скорочення одної людини. Якісь політики "своїх" людей. Цілуй дупу і не сперечайся, запорука співпраці. Постійне, не зрозуміле, керівництво цілим департаментом фсо. Радикальна невідповідність дій до потреб. Зовні ніби тебе обіймають, а в серединні відчуття ніби розглядають, за Подробнее>>

14.03.2016 | положительный отзыв

Периодические плановые ремонты
-Что хотелось бы отметить, работа творческая, и творить можно все, что придет в голову тебе или заказчику. - Постоянное самосовершенствование, непрерывное движение вперед. -Возможность профессионального роста. Нет определенной планке я могу достичь любого уровня, здесь все зависит только от меня, от того, насколько любопытной и трудолюбивой я буду. ... Подробнее>>

11.06.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «тікетс.юей»

в компанії багато лінтяїв. може якби деякі працівники менше часу проводили в соцмережах (привіт новоженцю), то було б значно краще. думаю відсотків тридцять треба звільнити.
+++ ... Подробнее>>