Шукав підробітку до сессії. Знайшов цю постійну роботу, суть така — ви оператор і ваше завдання дзвонити боржникам. Тобто ви не самі двзоните а програма сама набирає а ви ведете переговори і вмовляєте сплатити. Або погрожуєте різними карами небесними коли боржник пручається — а вони на статеві органи вас посилають і криють. Територіально їхати трошки від метро почайна через зеніт. Чемний менеджер з персоналу — багато чого вам буде красивого казати під час рекрутування — байки усіляки. Насправді все десь наполовину гірше. На сайтах вакансію пишуть що зарплатня 8000 — це не так, ставка близько 5000 і більшість операторів стілько й отримує перші кілька місяців роботи — більшість кілька місяців і працюють і звільняються. Заробити бонуси за стягнення дуже складно, боржники нащі — бронєлобие хітросдєланниє жлобяри, одразу вас матєрят з упомінанням вашої матері та інших святих. Пишуть що оформлєніє єсть та лікарняні — це теж не зовсім правда, лікарняні не більше тижня на квартал, оформлєніє тільки для прібліжонних супервізорів та тімлідів. Особисто моя колега що звільнялась на місяц раніше отримала чисту трудову і я теж зараз отримав. Ще питання як забрати останню зарплатню тому що можуть цирк зробити. З іншої групи дівчині так ще не виплатили останню зп за листопад, дівчина з дуже бідного села — мати на селі робе а тато в операції на сході — дівчині немає за що платить гуртожиток в столиці щоб навчатись у внз а вони їй басні розказують шо ото до карти грощі не доходять з вини банку — мовляв ми все відправили вже давно пиши заяву в банк при тому що вона була гарним оператором не мала штрафів за розмови була чемна зі всіма і в неї мова нормальна була а не суржик Як до них ще не прийшла трудова інспекція та податкова це взагалі загадка тому що за місяц звільнилося більше десяти операторів і стільки же стали новими операторами і кожного намагались на чомусь кинути та штрафувати
нет
Для добавления информации, пожалуйста, авторизуйтесь.
Отрицательные стороны:
Если вы хотите окунуться в мир унижений и хамства — «Фактор Улыбки» ждёт вас с распростёртыми объятиями. Я проработала там и до сих пор вспоминаю это место как один из худших эпизодов своей жизни. Управляющая клиники на Будапештской, некая А.С.В., зашла в роль тирана и явно перепутала профессиональное руководство с самодурством. Она с удовольствием обесценивала сотрудников, называла их «недотёпами» и не стеснялась хамить прямо в лицо.
Коллектив? Волчья стая — идеальное описание. Каждый норовит подставить, облить грязью за спиной и побежать...
Положительные стороны:
Их нет. Даже пациенты начинают чувствовать атмосферу и задаются вопросом, что за бардак здесь творится.
Подробнее>>
Отрицательные стороны:
"Шарашкіна" контора. На співбесіді були одні умови праці, а потім після стажування та декількох відпрацьованих днів, виявились зовсім інші умови. На співбесіді розповідали про оплачуване стажування, ставку 7000 та %, виплата зп 2 рази на місяць, по факту зовсім все не так, зп 1 раз на місяць, стажування не оплачують, та і ставки ніякої немає,перший місяць тільки %, тобто можна
Николаев
Подробнее>>Нет Подробнее>>
Аноним:
Отрицательные стороны:
Эта контора требует проверки генеральной прокуратуры Руоковдство уходит на налогов, платят сотрудникам мизерную белую часть зарплаты, остальное в конвертах. Прокуроры, где вы и ваши проверки? Отзывов для вас хоть отбавляй, а мер никаких не предпринимаете.
Москва, Рабочая, 93 - 309, 310 офис, 3 этаж
Подробнее>>Хочу поделиться своим неприятным опытом знакомства с данным субъектом, а именно Жиденко А.А. Контора его занимается банкротством, соответственно деньги гребет лопатой. Нет! нет так - экскаватором. Промучилась в его шараге почти год. Как обычно бывает, вначале наобещал олотые горы, по итогу платил жалкие гроши, и не разу не отдал всю сумму в день з/п, якобы у него нет ТАКОЙ суммы Подробнее>>
Отрицательные стороны:
сборище неудачников.хамство и невежество по отношению к клиентам
Положительные стороны:
нет
Подробнее>>
Отрицательные стороны:
З/п очень маленькая, 14-16 тыс. руб. и это в Москве, план невыполнимый, море негативных эмоций
Положительные стороны:
Отличный коллектив, который уже разбежался....
Подробнее>>
Отрицательные стороны:
Какое руководство такие и работники!!! Половина Уголовники!!!!
Положительные стороны:
нет положительных сторон!!!!
Подробнее>>
Положительные стороны:
Маладца тока с законом дружить не хотят, поэтому в прокуратуру написано заявление:)))
Отрицательные стороны:
Чичас Вас следственный комитет проверит на предмет сбора информации о людях:)))
Подробнее>>