Высокие Аграрные технологии или Евросем

Абсолютна правда! Вони дійсно шахраї, трудові книжки не повертають, гроші не платять і товар не постачають, а якщо і постачають, то тільки сміття. Посадові особи в попередньому відгугку дійсно їхні і телефони правильні. Ні в якому разі не працюйте у них, неодмінно кинуть! Не зрозуміло, куди дивиться прокуратура та міліція?!

lheu 2015-06-16 03:12:45

Сказочники, жесткие!!!!!!!!!!

Гость 2014-11-18 22:13:53

ВСЕМ ДОБРЫЙ ДЕНЬ. Высокие Аграрные были! и мы всем говорили, что это не Техник Энерджи, что будет все по другому. Потому что свято верили, что так и будет. Но! Собственики были другого мнения, и деньги вымывались такими же темпами. И Роман и Я были исполнителями и по цепочке не выплачивали ЗП, когда ее не выделяли. Обиду Евгения и Павла можно понять и я ее охотно понимаю! Но мы не могли платить ЗП

07.06.2015 | отрицательный отзыв
Высокие Аграрные технологии или Евросем

Правда така. Не повертають мою трудову книжку, зарплату жодного разу не платили. Нещодавно знайомі хлопці надіслали цікаву інфу, тут вже не посперечаєшся УВАГА! ТОВ ЄВРОСЕМ Є СПАДКОЄМЦЕМ ТОВ ВИСОКІ АГРАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ - ЦЕ ШАХРАЇ! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПРАЦЮЙТЕ З НИМИ! НИЖЧЕ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДАНІ КОМПАНІЇ ТА ІХ ПОСАДОВИХ ОСІБ. ВСІ, ХТО ПОСТРАЖДАВ ВІД ЦИХ ЛЮДЕЙ - Подробнее>>