Высокие Аграрные технологии или Евросем

Правда така. Не повертають мою трудову книжку, зарплату жодного разу не платили. Нещодавно знайомі хлопці надіслали цікаву інфу, тут вже не посперечаєшся УВАГА! ТОВ ЄВРОСЕМ Є СПАДКОЄМЦЕМ ТОВ ВИСОКІ АГРАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ - ЦЕ ШАХРАЇ! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПРАЦЮЙТЕ З НИМИ! НИЖЧЕ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДАНІ КОМПАНІЇ ТА ІХ ПОСАДОВИХ ОСІБ. ВСІ, ХТО ПОСТРАЖДАВ ВІД ЦИХ ЛЮДЕЙ - ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ПРОКУРАТУРИ ТА МІЛІЦІЇ! ТОВ «Високі Аграрні Технології» (код ЄДРПОУ 36376609) знаходиться у стані припинення діяльності і 26.05.2014 господарським судом м. Києва порушено справу про банкрутство. Судове рішення про порушення провадження у справі про банкрутство юридичної особи №910/5883/14 від 12.05.2014. Розпорядник майна: МАТВІЙЧУК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ (адреса: 01030, м. Київ, а/с 233). Комерційний директор Антон Олегович Посунько (тел.. 095-278-97-89, 095-278-97-86, паспорт МН №487777, виданий Чугуївським РВ УМВС України в Харківській області 29.08.2002р.) та директор з розвитку Роман Миколайович Гріник (тел.. 050-355-35-44, 050-449-13-40). Зазначені особи є шахраями!!! Антон Посунько та Роман Гріник, вже не є посадовими особами ТОВ «Високі Аграрні Технології», а є директором та відповідно комерційним директором ТОВ «Євросем» (03179, м. Київ, Святошинський район, Проспект Перемоги, буд 131, кв. 3, ідент. код. юр. особи 39007360, р/р № 26008498400600, в ПАТ «УкрСиббанк», директор Деркач Віталій Олександрович, тел. 050-528-40-47, 050-449-13-31) Юридична адреса контори - звичайна квартира, а фактична адреса - м.Київ, ВУЛИЦЯ 55-А САДОВА, будинок 127 в даної організації є фальшивою, тобто не існує, сама компанія побудована за тою самою шахрайською схемою, що і ТОВ Високі Аграрні Технології.

Антон 2015-01-28 15:50:34

Очень хорошо, что о нас есть подобные отзывы. Этот плохой отзыв (он встречается на многих сайтах) нам помогает тратить меньше времени на подбор персонала, так как сотрудники, которых пугает подобный бред, сразу отсеиваются. Я думаю, уже достаточно фактов в интернете показывают на то, что отзывы годичной давности не относятся к ЕВРОСЕМ. И если бы подобное отношение к сотрудникам имело место, то был

Гость 2014-12-09 17:17:46

ЕВРОСЕМ никогда ни с кем не обошлась по свински!!! Господа, прочитайте отзывы на сайте www.vnutri.org/evrosem/comment-page-3/#comment-268635. Два человека нам стараются испортить репутацию. Любой трезвомыслящий человек поймет кто прав, а кто виноват, прочитав пару отзывов.

Привет из Запорожья 2014-11-19 16:01:45

Антон лжет! ТОВ Евросем — результат банкроцтва в мае 2014г ТОВ Высокие Аграрные Технологии код ЄДРПОУ 36376609. 26.05.2014г хозяйственным судом Киева возбуждено дело о банкроцтве. Судебное решение о возбуждении производства по делу о банкроцтве юр. лица №910/5883/14 від 12.05.2014. В ТОВ Высокие Аграрные Технологии скрывали этот факт! Море долгов, сплошной обман, а Евросем пока формально чист, но

Антон 2014-11-18 22:12:25

Доброе утро. я вместо того, чтобы играть дома с ребенком, читаю и расстраиваюсь отзывы одного человека, написанные на разных языках, типа от разных людей. Самое обидное, что мы переманивали самых перспективных сотрудников, в которых верили, КОТОРЫМ ВЕРИЛИ! Евгений — не случайность, мы реально делали большие ставки на него, но ничего не вышло… и получили только захламленный плохими отзывами интерн

10.06.2015 | отрицательный отзыв
Высокие Аграрные технологии или Евросем

Абсолютна правда! Вони дійсно шахраї, трудові книжки не повертають, гроші не платять і товар не постачають, а якщо і постачають, то тільки сміття. Посадові особи в попередньому відгугку дійсно їхні і телефони правильні. Ні в якому разі не працюйте у них, неодмінно кинуть! Не зрозуміло, куди дивиться прокуратура та міліція?! Подробнее>>