Фірми - Контрабнда

Хочу повідомити, що згідно безлічі повідомлень, викладених на Інтернет сайтах та економічних форумах, на території країни, Харківської області зокрема, діють злочинні схеми імпорту ліквідних товарів народного вжитку. Шляхом підробки та фальсифікації документів про реальну ринкову вартість товарів, їх комплектність, походження, розміри транспортних витрат, занижується їх митна вартість, а розрахунки з іноземними постачальниками здійснюються взагалі за схемами з використанням офшорних підприємств. Вітчизняні підприємці налагодили канали витоку готівкових коштів за кордон. Ці операції не обліковуються, гроші переправляють кур’єри, маючи відповідні міжнародні зв’язки. Використовуючи іноземні конвертаційні центри, гроші, перераховуються відправникам товару з рахунків підставних суб’єктів, а український імпортер, повідомлений про те, що гроші експортер отримав, фальсифікує документи про кількість, вартість, походження, призначення, товарів. Вже зовсім іншими ці імпортовані товари, зокрема дорогоцінні меблі, одяг, годинники, ділові аксесуари, прикраси, нам представляють в салонах, магазинах, дизайн-студіях нашого міста, тут вже ніхто не приховує їх реальної вартості, якості, функціональності. Якби імпортні товари, що знаходяться на полицях таких магазинів, як «Life Style», DOM ITALIA, RIMINI, RIALTO, ARTISHOCK, FREEDOM LUXURY, VIP-студія, FREEDOM галерея меблів, PALAZZO, NATUZZI, RIM – італійський меблевий центр, БЕГЕМОТ - інтер’єр-салон, МИР 3000 – магазин меблів, СЛОН – галерея меблів, ТВОЙ ДОМ – центр італійських та німецьких меблів, ТОВ «Ідея - уно», МЕБЕЛЬНЫЙ МИР (ТЦ "Sun-City Premium"), МЕЛИОР – студія інтер’єра, салон ПЛЕТНЕВСКИЙ, мережа салонів інтер’єру «Фрідріх», ALTA MODA, ЧАСОМЕРЬЕ – салон годинників, магазин ШАТЕЛЬ, магазини «ВСЕ по 3» та «ВСЕ по 5», мережа магазинів «Тема», магазини CONTE, інші розмитнювались за всіма правилами, не занижувалась їх митна вартість шляхом підробки документів, сплачувалось мито в повному обсязі, розрахунки за них здійснювались відповідно законодавству, наша держава не втрачала б мільйони гривень щорічно в результаті тіньового обігу товарів.

Опубликовано: 12-03-2013 ЗНАЮЩИЙ

ЭТО ТОЧНО! Я ПРИШЕЛ ТАК К ОДНОМУ ОБМЕНЩИКУ (МЕНЯЛЕ) В ХАРЬКОВЕ, А ОН НЕ И ГОВОРИТ - ХОЧЕШЬ ОТПРАВИТЬ БАБКИ ЗА ГРАНИЦУ - ДАВАЙ МНЕ НАЛ., Я ОТПРАВЛЮ, А ЧТОБЫ НЕ БЫЛО ТЕБЕ СТРЕМНО - ВОТ, СМОТРИ, ИЗУЧАЙ - СВИФТЫ - ТАК Я ПОДТВЕРЖДАЮ СВОИ КЛИЕНТАМ, ЧТО ДЕНЬГИ ПРОШЛИ:
/удалено/

Опубликовано: 10-04-2013 Николай

Я даже могу сказать Вам что этот меняло - Чердак Александр Владимирович, который работает вместе с Голубевым Валерием Алексеевичем находится на Южном вокзале. Их фирмы - "Стасия", "Гаррет-Голубев", "Союз+Энерго". Набили клиентов, таких как Зеленеев Владислав Николаевич, Зеленеев Александр Николаевич (соучредитель ООО "Анталия - маг"), Константин Александрович Хиценко (фирма "Хі-Ко"), Лилия Владимировна Новалихина, Федосов Сергей Анатольевич, Чеботарев Сергей Юрьевич, Лунев Александр Викторович, Попов Алексей Григорьвич, отправляют им бабки за границу.
И свифты его - его офшорные Панамские конторы.

Опубликовано: 10-04-2013 Алена

Весь город знает, что Чердак отправит деньги за 1, 5%, используя офшор загонит их куда надо. "Крышуют" его менты и налоговики. У него на Полтавском шляхе, где обменки, уже целый конвертационный центр вырос.

Опубликовано: 10-04-2013 Борис

Чердак мне предлагал работать курьером - возить наличку в Россию. Кстати, нормально платить обещал.