Отзыв о работодателе «Арита Винница»

Положительные стороны компании

Я працював на багатьох підприємствах і бачив всяке... Що можу сказати про компанію Аріта? Потрапивши сюди, ви відразу зрозумієте підійде вона вам чи ні. ЗП в основному залежить від мотиваційної частини, тобто від виконаної роботи (стандартно для більшості торгових компаній). Але хочу відзначити те, що тут є гарантована ставка, що в порівнянні з попередньою роботою явний плюс. Взамін компанія вимагає повну віддачу роботі, тому в цілому тут гідна ЗП (оскільки такий графік і кількість обов'язків не кожен витримає). Рекомендую для тих людей, кому важлива в першу чергу фінансова мотивація, заробити можна досить не погано, але і деякі речі теж доведеться перетерпіти.

Отрицательные стороны компании

майже немає

19.04.2021 | положительный отзыв
Арита Винница

На 3+.Но есть большое но...это коллектив,змеиное кубло.Пришел на стажировку менеджера.Я просто прозрел как старые менеджера которые проработали уже много лет,делают откаты себе в карман нестесняясь,и при этом не хотят даже новичков чтобы то бы брали.Им это не выгодно .Вот я пробовал сработатся с Липовым Константином,хочу сказать уж еще тот умеет красиво все сделать Молодец Братан.Но я все таки надеюсь

Винница