Всевід, НТК

Наша компания — ведущий производитель систем видеонаблюдения под торговой маркой VSEVID

Денис:

Здесь кидалово на зарплате. Не идите сюда работать!

10.11.2021 | положительный отзыв

Щербатых:
галимая компания. пошёл к ним по безнадёге .. ну и на хах я пошёл на сайте вёрк юа было 8000 гр з.п -когда пришёл .. директор сказал 7000 гр а в реале за неделю заплатили 500 гр — [вырезано]!! Подробнее>>

13.11.2021

Сашко:
Справа № 310/10436/21 2/310/2975/21 УХВАЛА 09 листопада 2021 рокум. Бердянськ Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Вірченко О.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Грін», Головного Управління Держпраці у Харківській області про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я, встановив: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) звернувся до суду з позовом до ПП «Грін» (вул. Молочна, 38, корпус 6, м. Харків, 61001), Головного Управління Держпраці у Харківській області (вул. Алчевських, 40, м. Харків, 61023) про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я. Позовна заява підсудна Бердянському міськрайонному суду Запорізької області та подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України, при цьому підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні. З огляду на правовідносини, які виникли між сторонами у справі, суддя приходить до висновку про необхідність розгляду справи в порядку загального позовного провадження. На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187-192, 260, 261, 353 ЦПК України, суддя ухвалив: Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Грін», Головного Управління Держпраці у Харківській області про відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом та іншим ушкодженням здоров`я. Розглянути справу за правилами загального позовного Подробнее>>