Отзыв : VARTA.UA біржа авто послуг

Украина, Тернополь, проспект Бандери 42/2

Самостоятельно присматривался к торговым площадкам, даже кое-что выбрал. Но не хотел сложностей при самостоятельной покупке и оформлению машины. Знакомый посоветовал сервис VARTA.UA. Из первого обращения к менеджеру я понял, что я ничем не рискую, создав заявку на машину. Пригонщик посоветовал еще несколько машин, даже лучше чем я искал. Пригнали, растаможили, сертифицировали все как и ожидалось. Машиной доволен, спасибо бирже за хороший сервис, рекомендую.

15.10.2021 | положительный отзыв
Отзыв : VARTA.UA біржа авто послуг

Хотів машину Європейського автопрому. Турбувало питання кінцевого фінішу і щоб була впевненість що не повилазять ніякі моменти і машина буде мені служити. Оглядав машини в Україні, можу сказати що порівняння «аналогічних» машин в деяких випадках виглядає, що вони дешевші. Та коли поїздиш на 2-3 авто і зробиш огляд, все стає на свої міста.Вже давно знав про Варту, зробив запит на бажаний автомобіль. Менеджери сервісу були постійно на зв'язку поки я не став власником придбаної автівки. Виконавець допоміг з вибором декількох машин безкоштовно, після чого я з ним закріпив договір.Отримав підтвердження, що авто дійсно чесне та чисте, задовольняє всім моїм

Украина, Тернополь, проспект Бандери 42/2