Бывший Сотрудник:

Ужасное руководство, график роботы очень тяжелый (почти без выходных, ночные смены)
КИДАЮТ НА ЗАРПЛАТУ. При увольнении почти всегда штрафуют на 1000-2000 грн.

отсутствуют

г. Львов, ул. Кульпарковская 29-а

23.03.2023
Baker Market отзыв Карина

Карина:
  Все понравилось! Отличный сервис

17.10.2021
Baker Market

Прошу відправити адміністраторів магазину на курси управління персоналом, тому що обидва адміністратори не вміють спілкуватися з підлеглими. Тупі придирання до всього і крики. Заставляють підписувати документи, а копії не дають. Навіть сфотографувати собі не дозволяють. Штрафи за будь що, придумуються на ходу. Графік роботи на початку кажуть 2/2, насправді ти можеш працювати і 4 5 6 змін підряд, аргументують тим Подробнее>>

12.04.2021 | положительный отзыв
BAKER MARKET

Хтось пише чай ', каву пити дають... Ви що народ? Так в цьому Бейкері лишній раз по залу з чашкою не пройдеш...безкоштовний цукор не можна пакетик працівнику взяти-штраф 200 грн
Ужас ...

12.04.2021 | положительный отзыв
BAKER MARKET

ЛЬВІВ, НАУКОВА 29А(ТРОЛЕЙБУСНА)Керуюча магазином Євгенія-зверхнє хамло яке отримало посаду керуючої не вміючи працювати з касою, те саме КАТЕРИНА Володимирівна якій підпорядковується роб. процес...Працівники для них це ніщо... Влаштовуючи на роботу з/П в конверті. Всі працюють не офіційно, медичні книжки сама Керуюча всім купляє лєві....Борік за камирами вдень і ночі перднути охороні не дасть мусять всю ніч стояти як сторожові пси,поїсти не можна. А склад, роздягальня і адміни все в одній кімнаті.... Коротче жах контора...
Один негатив ...

05.03.2021
Baker Market

Працювала три місяці касиром нічної зміни Умови просто жахливі роздягалка (вона ж і місце де всі їдять) дуже маленька, і постійно смертить в ній Керівник могла поставити тебе працювати 5 7 ночей підряд не питаючи, і щей кидати по усіх точках, без твоєї згоди На ніч давався цілий список завдань що ти мала зробити, інколи навіть не було часу щоб Подробнее>>

05.10.2020 | положительный отзыв
Baker Market

Тікайте звідти швидше ніж маєте можливість !Такого місця роботи навіть ворогу не побажаю ! Тільки нерви , нехватка працівників постійна !Керуюча Галина постійно тримає себе вище за всіх і просто сидить і ззаднє місце неможе піднести з крісла! Ніякої поваги до працівників ! Щоб отримати зарплату треба чекати поки наторгують для працівників ! Жах просто Жах !

Украина, Львов

07.09.2020 | положительный отзыв
Baker Market

Прошу відправити адміністраторів магазину на курси управління персоналом, тому що обидва адміністратори не вміють спілкуватись з людьми, графік роботи на початку кажуть 2/2, насправді ти можеш працювати і 4 5 6 змін підряд, аргументують тим що не мають працівників, але в цьому їхня вина, до "звичайних" працівників вічні прибирання, не має ніякої поваги, а самі те що і [censored] то Подробнее>>

07.09.2020
Baker Market

Ставлення адміністрації до працівників жахливе! Особливо зі всього керівництва виділяється адміністратор Галина з Сихова, яка взагалі не вміє спілкуватися з людьми, принижує, обкладає змінами, хоча сама працює так як має бути. Цей адміністратор взагалі не вміє працювати з персоналом і взагалі не вміє керувати магазином! Як її поставили керувати магазином, за які заслуги, якщо ця особа не вміє нічого робити Подробнее>>

01.09.2020
Baker Market

Відношення адміністратора до працівників жахливе! А саме в тому,що працювала моя мама прибиральницею, її постійно ображали, відносились, як до раба ( казали, що вона не людина.... )Під час карантину вона обробляла антисептиком приміщення. Антисептик був з дешевих, мав противний запах! Адміністратор підняла крик, що їй смердить псом вонючим ! заставила все перемивати, коли мама відповіла їй, щоб купили антисептик з Подробнее>>

01.09.2020
Baker Market

Відношення адміністратора Анастасії до працівників жахливе! А саме в тому,що працювала моя мама прибиральницею, її постійно ображали, відносились, як до раба ( казали, що вона не людина.... )Під час карантину вона обробляла антисептиком приміщення. Антисептик був з дешевих, мав противний запах! Адміністратор Анастасія підняла крик, що їй смердить псом вонючим ! заставила все перемивати, коли мама відповіла їй, щоб купили Подробнее>>

29.07.2020
Baker Market

відношення вищого керівництва до працівників жахливе ,таке враження що працюють раби !Жодним позитивних вражень ,штрафи за будь яку дрібницю ,офіс нічорта не робить окрім того що виписує до персоналу погрози про штрафи !!обіду як такого впринципі немає ти працюєш нон стоп !!Нікому не раджу сюди іти працювати !!! Подробнее>>

31.05.2020 | положительный отзыв
BAKER MARKET

нормальні умови трохи тяжко стояти на касі немає стільців для касирів. зняли за ревізію-259 гр строго усе. Директор бачить пилюку навіть там де ревізор не побачить (
Працювала на вулиці Личаківській на 1 поверсі в магазині, все було нормально взяли без досвіду прцювала 3 тижні бо знайшла іншу роботу, зарплату отримала як і обіцяли, давали обід і чай можна пити скільки хочеш. Графік нор 22. ...

21.05.2020
Baker Market

Дурять по зарплаті коли працюєш а коли звільняєшся то взагалі зарплати фігня, вішають багато роботи на нічну зміну, неоплачують нічних годин, нераджу працювати в даному закладі по цій адресі місто Львів Личаківська 191. Шановне вище начальство вам моя порада робіть кадрові зміни по адміністраторів або штрафуйте адміністраторів за кожного самозвільненого працівника Подробнее>>

11.03.2020 | положительный отзыв
BAKER MARKET

Компанія просто жахлива! Навіть якщо хворієш регіональний керівник Катерина змушує виходити на зміну. На нічних змінах роботи дають стільки, що можна офігіти! І на касі стій, і весь магазин передраяти і ні сісти, ні всратись! На денних змінах те ж саме, треба стояти на касі, робити людям каву, гріти піцу, перекладати товар і тд. Сидіти на касі не можна, весь час стоїш! Навіть деякі покупці запитували чому нам на дадуть крісла! Керівництво тупориле і нічого з себе не являє, а самооцінка више криші! Кончені ідіоти, підпалити той бейкер маркет мало! Лежати на дивані переспективніше, чим працювати в цій хєрні
Немає! ...

28.10.2018
BAKER MARKET

Полная жуть. Работа по 15 часов в сутки. Последнюю зарплату не выплатили. Условий никаких (ни туалета, ни умывальника, совсем ничего для работника). Да сама работа не сложная, но отношения к работнику ниже некуда. Обещали тренинги для терпения, вот мол скоро, скоро. В итоге нервы слетели на нет. Мой совет ищущим работу - бежать не оглядываясь. Можно найти более хорошую работу и с хорошей оплатой.
...

27.09.2018
Отзыв о работодателе «Baker Market»

Усі хто хоче йти працювати в бейкер можу вам порадити тільки одне-БІЖІТЬ і не оглядайтесь.....Це просто жах....керівництво ставиться до людей,як до коней...в однієї нашої дівчини були проблеми з ногою і їй було боляче стояти ( касири за касою стоять) і вона попросила Катерину присісти ,нащо отримала відповідь може вам ще плазму тут поставити...до 12-ти годинного робочого дня можна привикнути,але до хамства і такого жахливого ставлення до працівників привикнути не можливо,я працювала в бейкері 2 місяці і можу сказати,що це пекло,ніколи не задоволені роботою,завжди придираються,штрафують,а коли хочеш звільнитись то можеш попрощатись із зарплатою,я попередила керівництво на початку жовтня,що працюю до кінця жовтня і йду,усі свої зміни за жовтень я чесно відпрацювала і виходила одного разу у свій вихідний на пів дня,бо не було кому(мене попросила вийти керуюча магазину,сказала добро я пам'ятаю)за жовтень я мала взяти зарплату у розмірі 2970грн,коли ... Подробнее>>

06.08.2018 | положительный отзыв
BAKER MARKET

компании Абсолютно не професійний підхід на етапі відбору кандидатів стосовно пропонованої роботи. А саме: відкрили вакансію менеджера з розвитку та навчання персоналу. Вже сама по собі така вакансія повинна передбачати серйозний підхід до кандидата, адже такий повинен володіти попереднім суттєвим досвідом роботи з людьми і персоналом різних рівнів, їх навчанням, тощо, що в свою чергу здобувається попереднім досвідом однозначно не на позиціях лінійного персоналу. Маючи такий попередній досвід, працювавши менеджером з розвитку та менеджером-керівником і не тільки, що здобувався в компаніях національного масштабу з різних сфер бізнесу та попередньо надіславши розгорнуте резюме з деталізованим описом всіх виконуваних обов'язків, іду на співбесіду з очікуванням (як воно і повинно бути і є в інших більш серйозних компаніях) ще більш предметно поспілкуватися згідно попередньо надісланого мого CV і не тільки. Натомість зіштовхуюся з тим, що при самому вході в так званий ...

29.06.2018
Отзыв о работодателе «Baker Market»

Робота пекельна, постійно до вас хамить та прискіпується керівництво, намагаються на вас повішати недостачі та крадіжки типу твоя зміна ти і плати за недостачу. Хочеш звільнитись прошу дуже плати штраф 1500 тис, або прощайся з зарплатою. Функціонал обов язків які на вас накладуть упродовж 12-ти годинної зміни ви будете викладати товар стояти на касі вантажити розвантажувати прибирати і це далеко не усе. Отже шановні студенти пошкодуйте свій час та здоров я та присвятіть їх краще навчанню, щоб у майбутньому не працювати на цих хамів.
Можливо були б якби змінили ставлення до персоналу. ... Подробнее>>