Швидко гроші

Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка

немає

Чудова компанія для потужного старту в роботі. Відділень у місті є багато - підберуть найближче куди тобі від дому. Заробітна плата завжди вчасно, навіть інколи буває раніше. Кожне відділення забезпечене всім необхідним.

15.12.2023 | положительный отзыв
Рекомендую!

В компанії ШвидкоГроші крута атмосфера, вмотивований колектив, який працює на результат. Адже в компанї чесно оплачуєтьс ялюдський труд, та цінують кожного співробітника.
За весь період роботи негативних моментів я не виявила.

26.01.2024 | положительный отзыв
рекомендую

Працюючи вже 5й рік в компанії ШвидкоГроші, маю сказати перш за все про виплату зарплати, яка приходить завжди вчасно. Офіційне працевлаштування, тобто працівник "застрахований". Стабільна компанія, яка надає стабільний фінансовий дохід.
------

10.09.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працювала в компанії Швидко Гроші раніше, потім пішла в декрет. Всі виплати отримала без проблем, оскільки тут офіційне працевлаштування. 3 місяці тому повернулась на цю роботу, і не пожалкувала. Думаю що на довго тут затримаюсь.

22.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Влаштувалася працювати в Швидко Гроші нещодавно, перед цим почитала відгуки про компанію, були різні і позитивні і негативні. Вирішила на власному досвіді пересвідчитися як тут, і хочу сказати що дуже добре, чуйні і легкі у спілкуванні люди, на навчанні все мені доступно розповідали , ніхто не кричав , все супер. Заробітна плата влаштовує, графік теж, можно підлаштувати як тобі треба якісь дні, премії є. у воєнний час складно зараз знайти роботу, рада що влаштувалася сюди. Рекомендую.

11.10.2023 | положительный отзыв
ШвидкоГроші

Працюю в компанії більше року,мені подобається працювати в молодому та дружньому колективі з класним керівництвом. Варто зазначити стабільність компанії, адже саме цей фактор забезпечує комфорт та впевненість у завтрашньому дні. Працюючи в даній компанії, я ніколи не страждала від затримки...
Немає

10.03.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Если ты амбициозный, комуникабелен и хочешь развиваться, то тыдолжен поработать в Швидко Гроши, работа не очень сложна, главное выполнять все свои должносные обязаности, Хороший график, возле дома и карьерный рост обеспечен, большое количество общения с людьми и дружный колектив, что не мало важное!
не выявил

23.08.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії вже 5 років. Зручний графік роботи, завжди вчасно оплачують зарплату, щомісячні премії,офіційно працевлаштування. Керівництво з розумінням ставляться до своїх працівників ( далеко не кожна компанія може цим похвастатись). Ще жодного разу не пожаліла що влаштувалась саме в цю компанію

21.11.2023 | положительный отзыв
Рекомендую

В компанії дуже атмосферно, завжди розігруються цікаві подарунки як для клієнтів так і для співробітників, вчасна заробітня плата, вдячні клієнти приносять каву)))
Для себе негативних сторін я не знайшла)

13.12.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Дуже цікава робота,адже люди бувають дуже різними, всім поясни, до кожного знайди підхід.Але мені тут комфортно працювати. керівництво лояльне ЗП вчасно,працюю офіційно,відпустка лікарняні все оплачується, графік зручний,супер
Немає

26.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в компанії майже рік Задоволена на всі 100%, зп вчасна, офіційно працюю, премію заробляю, графік чудовий,клас

01.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в компании Швидко Гроши в Кривом Роге более 2-х лет, нравится что ты можешь себя реализовать, есть разные тренинги, возможность карьерного роста, руководство всегда может помочь
хорошо было б если количество дней отпуска за один раз было больше если вдруг длительная поездка

09.09.2023 | положительный отзыв
Швидко Гроші

Відсутні

03.09.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Вже давно працюю в Швидко гроші і міняяти роботу не збираюсь. Зарплату завжди виплачують вчасно, ще й завжди є премії- як на мене дуже приємний бонус). Керівництво завжди прислуховується до своїх працівників, що теж дуже важливо. Робота офіційна, відповідно є оплачувані відпустки і лікарняні.

23.04.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Подобається працювати в Швидко Гроші тим що зручний графік, всьому навчають допомагають якщо якісь питання, вчасна виплата зп і головне що офіційна робота і оплачують отпуск і лікарняні
немає негативних сторін, клієнти різні бувають але все подобться

12.09.2023 | положительный отзыв
Чудове місце роботи

Працюю в компанії з вересня 2022, дуже зручний період адаптації, крутий колектив і завжди є до кого звернутися за допомогою, тут є всі умови для розвитку і зручної праці. Лояльне керівництво, прозорі умови щодо підвищення. Задоволена бути частиною команди
не знайшла

17.11.2023 | положительный отзыв
Рекомендую

работаю в Швидко Гроші 6 месяцев, зп всегда вовремя, премия тоже)можно договориться за выходные, классный молодой коллектив, увольняться не собираюсь))
пока не нашла

08.03.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

вакансия оператор чата (18 27 лет) звонить не нужно, только ПЕРЕПИСКА ставка 20 000 + бонусы ?график 5/2 (12:00 21:00) не дистанционно! офис между м. Печерская и Дворец Украина обучение оплачивается ??возможно официальное трудоустройство есть бонус приведи друга (не Арена, не

Киев

24.10.2021 | положительный отзыв
Швидко гроші

Можна було б мінімізувати переміщення із відділення на відділення, але розумію що так невийде тому що хтось вихідний хтось у відпусці. Тому зауважень немає.
Доволі непогане місце роботи. Хороший колектив, хороше керівництво і нормальне ставлення. Якщо ти хочеш почати кар'єру у фін установі то злегкістю можна пробувати у Швидко Гроші. ...

02.04.2019 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Швидко гроші»

нету
Работаю больше полу года через 3 месяца моей работы стала руководителем отделения, по мимо этого довольна сотрудниками которые меня окружают, Региональный Менеджер всегда пойдет на уступки и ни когда не оставит в любой ситуации, хоть рано утром, хоть вечером, всегда можно ей позвонить и выяснить неопределенную ситуацию, девченки в отделении мои подруги и всегда все делаем сообща, я рада что ... Подробнее>>

26.01.2022 | положительный отзыв
Швидко гроші

У компании Швидко Гроши конкурентный уровень заработной платы, если не просиживать штаны то можно иметь хорошую премию, и что очень важно есть возможность расти и развиваться, инструменты для этого есть. Коллектив это уже везде по разному но в принципе хорошо, руководство нормальное. ...

22.12.2015 | положительный отзыв
Швидко Гроші

Местоположение: Украина, г. Киев, Институская 13аОписание:ШвидкоГроші – лидер украинского рынка моментального кредитования. Подробнее>>

16.04.2024 | положительный отзыв
По душі якщо активний

Швидко Гроші - робота для активних та комунікаційних особистостей. Так як обожнюю працювати з людьми - ця робота мені до душі.

16.04.2019 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Швидко гроші»

немае
Если ты амбициозный, комуникабелен и хочешь развиваться, то ты должен поработать в Швыдко Гроши, работа не очень сложна, главное выполнять все свои должносные обязаности, Хороший график, возле дома и карьерный рост обеспечен, большое количество общения с людьми и дружный колектив, что не мало важное! ... Подробнее>>

10.09.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю більше року,хотіла би висловити свою повну задоволеність роботою у компанії. Це місце, де я відчуваю себе цінним членом команди і отримую можливість постійного розвитку. Компанія пропонує стимулюючу робочу атмосферу, де впевненість у власних здібностях поєднується з колективним духом співпраці,конкурентна та вчасна заробітна плата.
відсутні

28.11.2023 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в Швидко Гроши не первый год. Работой довольна, хорошая зп, кто хочет работать и зарабатывать эта компания для вас.
пока не нашла

30.01.2022 | положительный отзыв
Швидко гроші

Компания с нормальными условиями для работы, достойная зароботная плата, всегда за советом можно обратится к опытному сотруднику или руководителю. Дружная команда и все работают на результат, не желею что работаю в Швидко Гроши ...

15.08.2021 | положительный отзыв
швидко гроші

Немає. Подробнее>>

23.12.2021 | положительный отзыв

нету....
Хорошая компания и хорошие условия работы. Колектив и руководство которое всегда поддержит. В городе есть куча отделений и тебе будет недалеко идти на работу. С первого дня тебе оформляют оффициально и это очень круто. Вопщем я довольна работой ...

24.10.2021 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в компании Швидко Гроши довольно таки давно, более 4х лет и мне все нравиться : дружный , молодой коллектив, лояльное начальство и своевременное получение заработной платы. Есть возможность карьерного роста, начиная от руководителя отделения и выше! Поэтому это хорошее начало вашей карьеры! ...