OPEN VISA

Немає.

Брехуни і шахраї.. Нікому не рекомендую,заселили в хостел з нелюдськими умовами проживання,пліснява,по 5 8 людей в малесеньких кімнатках або в підвалі борделю в прямому значенні цього слова,це житло за 350 євро з людини.Робота на яку відправили нелегальна,ставлення до працівників як до рабів,люди працюють по 2 місяці ніхто тої зарплати в очі не бачив,якщо хтось починає щось виясняти його просто виганяють.

08.08.2023 | отрицательный отзыв
OPEN VISA

Не професійний підхід, не володіють інформацією про вакансію. Місяць назад зверталася по працевлаштуванню за кордон. Не знаю, як з візами, але з працевлаштуванням великі проблеми. Після оплати перекидають на координаторів, які не несуть ніякої відповідальності.Працівники компанії не надають повної і достовірної інформації по працевлаштуванню, житлу і умовам. Занадто прикрашають все, чи спеціально чи не володіють інформацією, але так чи інакше це не професійно.
Немає, все солодко і гарно, не відповідає дійсності.