ТОВ "Планета 2000" - Зарплата гідна

Влад О.:

Через друга влаштувався Планету 2000 на будівника. У деяких моментах умови праці тут кращі, ніж в інших компаніях на аналогічній посаді. Зарплата гідна та відпускні дають, оформлюють одразу офіційно, якщо пройшов випробувальний термін.

потрібно працювати))

22.04.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Подобається наявність можливості для зростання, якщо ви націлені на це. Команда професіоналів, де люди займаються справами, а не ведуть нескінченні розмови. Зарплата ок та найкомфортніші умови праці на ринку. Робота для тих, хто хоче рости професійно, реалізувати себе, бачити реальні результати своєї роботи.
не помітив

18.04.2024 | положительный отзыв
Прийшов сюди на посаду менеджера

Прийшов сюди на посаду менеджера. Другий рік працюю, подобається все від а до я. Всім необхідним забезпечують, керівництво осудне, колектив доброзичливий. Платять вчасно і зарплата зростає
не помічав

10.04.2024 | положительный отзыв
Все гарантии соблюдаются

Все гарантии соблюдаются, зарплата без задержек выплачивается. Много мероприятий для сплочения коллектива у нас.
пока все норм

03.04.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Я працюю в компанії Планета 2000 вже кілька років. Я в принципі задоволений своєю роботою. Як і скрізь, є свої плюси і мінуси. У колективі не спостерігається плиння. Це дуже зручно. Коли ви працюєте з людьми і працюєте з ними протягом декількох років, це робить роботу легше і простіше.
всім задоволений

24.03.2024 | положительный отзыв
Стабільна компанія.

Стабільна компанія. Зручно дістатися. Непоганий колектив. Зарплата повністю біла.
все класно

24.03.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Працюю близько чотирьох років. В принципі, мене все влаштовує. Ще не було і, сподіваюся, не буде неприємних ситуацій. За гроші, жодного разу не обдурили. З робочою бригадою знайшли спільну мову відразу.

28.02.2024 | положительный отзыв
Досвід залишився позитивним

Працював тут два роки, через стан здоров я довелось піти. Досвід залишився позитивним. Вимоги тут до якості твоєї роботи висока, перевіряють усі і завжди.
все подобалось

27.02.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Все офіційно. зарплата вчасно надходить! Весь спецодяг та інструмент є, якщо чогось не вистачає — одразу закуповують!

24.02.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Не зважаючи на непростий час, кілька місяців тому влаштувався у цю компанію. Працювати тут зручно. Плани адекватні, зарплату платять вчасно, що дуже важливо для мене.

22.02.2024 | положительный отзыв
все есть для норм. работы

Объем работы соответствует нормам, сроки сдачи работ вовремя, также и З П. все условия труда предоставлены, выдают спец. одежду и всю технику с оборудованием (а как без этого в строительстве??).! все есть для норм. работы
все хорошо

19.02.2024 | положительный отзыв
Зарплата виплачується вчасно

Зарплата виплачується вчасно, як було обговорено на співбесіді, без затримок. Було підвищення окладу 2 рази з моменту мого працевлаштування. Колектив хороший, приємно працювати у такій команді.

31.01.2024 | положительный отзыв
гріх скаржитися

На свою роботу мені взагалі гріх скаржитися. Наразі відкритих вакансій у нас напевно і немає. Усі за свою роботу тримаються, і я у тому числі. Плинності кадрів ніякої. З вищим керівництвом можна вирішити абсолютно будь-яку проблему. У колективі стосунки добрі.
все добре

26.01.2024 | положительный отзыв
мене все влаштовує

Працюю два роки. Поки що мене все влаштовує. Про іншу роботу я навіть і не думаю. Працюватиму і набиратимуся досвіду.
все чудово

20.01.2024 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Зараз мушу піти на фронт, але сказали будуть на мене чекати і тримати місце. Прекрасний роботодавець, є зони зростання, добрий колектив.
не бачив

19.01.2024 | положительный отзыв
Гарне місце роботи

У Планета 2000 я працюю близько року. Перекриття покрівель це моє покликання. Коли влаштовувався, то думав, що моїх навичок буде достатньо, але мені ще є чому повчитися. Гарне місце роботи з професіоналами своєї справи.

28.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Днями звільнився за власним бажанням. Хотілося б подякувати компанії за досвід, який я здобув тут за 2,5 роки роботи. Переїжджаю до іншого міста підкорювати нові висоти, всім удачі!

27.12.2023 | положительный отзыв
цікаве коло завдань

Зарплата та вчасно, кар єрне зростання, найкраща будівельна компанія на даний момент. Дружній колектив , зп біла вчасно , цікаве коло завдань
не бачив

27.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Працюю наче рік, хоча влаштувався зовсім недавно. Дуже швидко освоївся, нудьгувати не встигаю. Багато об'эктів, робота завжди є
не побачив

26.12.2023 | положительный отзыв
можна багато чого навчитися

Офіційна ЗП, корпоративи, включаючи спостережний характер - можна багато чого навчитися
не побачив

15.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Місяць тому поставили собі в спортзал TeploMAX. Обігрівач підходить для приміщень з поганою ізоляцією, де потрібно створити комфорт. Корпус у нього сталевий, не іржавіє. Встановлюється зручно, гарно вписується в інтер'єр. Потужність включаю половинну чи повну і стає тепло. Гріє одразу ж, в приміщенні знаходитись приємно.

30.11.2023 | положительный отзыв
Працюю тут другий рік

Працюю тут другий рік, умови хороші, нормальне ставлення. Я тут розвиваюсь і тому планую і надалі тут лишатись

24.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

У компанію прийшов нещодавно. Співбесіда пройшла добре, потрапив сюди за рекомендаціями з минулої роботи. Оформили все офіційно та швидко. З колегами стосунки склалися.
поки не бачив

17.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Спочатку було якось не все ясно, роботи багато, не встигли ввести в справи. Відразу на об'єкт і працювати, але за тиждень освоївся. Хлопці з ким працюю, швидко все пояснили, розповіли, показали.

12.11.2023 | положительный отзыв
очень важную роль играет коллектив

Хотел бы отметить, что очень важную роль играет коллектив! Спасибо, что так хорошо приняли в команду, подсказали, направили. Работаем=)

09.11.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Работаю как будто год, хотя устроился совсем недавно. Очень быстро освоился, скучать не успеваю.

31.10.2023 | положительный отзыв
Планета вирізняється цікавими проектами

Серед інших компаній, де мені довелося відпрацювати довгі роки, Планета вирізняється цікавими проектами. ЗП сплачують стабільно + премії. Звільнився зовсім недавно, повернувся до рідного міста. Досі, сумую за хлопцями, з ким мені довелося працювати довгі роки.

30.10.2023 | положительный отзыв
Дуже хороші фахівці працюють у цій компанії

Дуже хороші фахівці працюють у цій компанії, які мають відповідну освіту та багаторічний досвід. Начальство дуже відповідально ставиться до своєї роботи, все контролюється, нічого не упускається з поля зору.

24.10.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Сприятливі умови для зростання та розвитку в будівельній галузі нічого негативного виділити не можу. Дякуємо за отриманий досвід!
не знайшов

20.10.2023 | положительный отзыв
ТОВ "Планета 2000"

Мені колись порекомендували влаштуватися на роботу до цієї організації, що я й зробив. Минуло вже 3 роки, сьогодні написав заяву про звільнення, іду на фронт і дуже надіюсь повернутись на це саме місце! Здобув незрівнянний досвід за 3 роки роботи в цій компанії! Дуже вдячний усьому:) дуже важко розлучатися з колективом, хлопці і справді всі гідні.