santan - Хорошая работа

lina78alnomo:

Работаю охранником в Сантане. Народ тут ходит разный, но больших проблем не бывает. Коллеги по магазину дружелюбные, помогают, если что.

Зарплата норм, но хотелось бы, чтобы и нам давали бонусы, как продавцам, за хорошую работу.

03.04.2024 | положительный отзыв
SANTAN

Работал кассиром в Сантане. Народу много, работы хватает. Коллеги помогают, если что не понятно. Зарплата нормальная.
но в праздники очень устаешь из-за очередей. Хотелось бы больше касс, чтобы легче было.

01.04.2024
SANTAN

Я працював продавцем в Сантані. Робота була класна, бо кожен день спілкувався з людьми, допомагав їм вибирати. Колектив дружній, начальство завжди йшло на зустріч.
Але важко було, коли в сезон багато покупців, і всім треба допомогти швидко.

01.04.2024 | положительный отзыв
Олена

Як менеджер з продажу, мав багато різноманітних завдань – від консультації клієнтів до оформлення замовлень. Найбільше подобалось, що кожен день був не схожий на попередній.
Але хотілось б кращої системи для ведення клієнтської бази.

23.03.2024
SANTAN

Іноді з’являлись складнощі з новою касовою технікою, але разом ми все вирішували. Було б круто, якби більше навчань проводили.
Був касиром в магазині “Сантан”. Люди тут добрі, і робота з клієнтами цікава.

22.03.2024 | положительный отзыв
Приемна робота

Я віз товари клієнтам, працюючи в “Сантані” як водій. Робота була насиченою, але мені подобалось. Колеги завжди допомагали, коли треба.
Щоправда, інколи хотілось кращих GPS-навігаторів, щоб швидше довозити замовлення.

18.03.2024 | положительный отзыв
SANTAN

Як маркетолог у “Сантан”, я мала можливість працювати над цікавими проектами та експериментувати з різними маркетинговими стратегіями. Компанія підтримувала інноваційні ідеї, але іноді бракувало ресурсів для їх реалізації.
Покращення бюджетування на маркетингові кампанії могло б значно підвищити нашу ефективність.

17.03.2024 | положительный отзыв
Максим

Працював у “Сантані” продавцем-консультантом. Атмосфера в колективі була підтримуючою, і мені подобалося працювати з клієнтами, допомагаючи їм вибрати найкращі рішення.
Однак, менеджмент іноді проявляв недостатньо гнучкості у вирішенні нестандартних ситуацій, що могло впливати на задоволеність клієнтів.

04.03.2024
SANTAN

В “Сантан” я отвечал за закупки и логистику. Плюс работы здесь в том, что ты постоянно находишься в движении и взаимодействуешь с большим количеством поставщиков и партнеров.
Минус - высокие требования к точности и ответственности, что может вызывать стресс.

04.03.2024 | положительный отзыв
Александр

Начал свою карьеру в “Сантан” с позиции помощника монтажника, и за четыре года вырос до ведущего специалиста. Здесь ценят трудолюбие и стремление к развитию.
Однако, хотелось бы больше внимания к условиям труда, особенно при работе на объектах в холодное время года.

25.02.2024
SANTAN

Робота в компанії Сантан була для мене цікавим досвідом. Я цінував співпрацю з дружнім колективом та можливість допомагати нашим клієнтам. У цілому, були і позитивні моменти, і негативні, але це був корисний досвід для мене.
Однак іноді виникали конфлікти в команді, що ускладнювало нашу роботу. Також важко було мати справу з поверненням товарів, що може вразити довіру клієнтів до компанії.

25.02.2024 | положительный отзыв
Добре

У компанії Сантан я працював протягом певного часу і хотів поділитися своїми враженнями. Позитивні сторони включають дружню атмосферу серед колективу та високий рівень підтримки для клієнтів, що допомагає створити позитивне враження про компанію. В цілому, робота в компанії має свої...
Однак іноді виникали випадки непорозумінь та конфліктів у команді, що могло ускладнити робочий процес. Також іноді спостерігалися проблеми з обробкою повернень товарів, що могло вплинути на задоволення клієнтів.

15.02.2024 | положительный отзыв
Комфортно

В Сантан консультантом продавцом работать приятно. Тут хорошие ребята в команде и много шансов вырасти в своей профессии. Но иногда бывает много работы и не всегда всё устроено по-лучшему, что может доставить немного нервов. Но в целом работать здесь неплохо,...
Как написал выше , иногда бывает много работы и не всегда всё устроено по-лучшему, что может доставить немного нервов.

09.02.2024
SANTAN

Гарна компанія , отримав добрий досвід для подальшої роботи . Завжди треба бути уважним , бо працює Сантан з відповідальністю .
Як на мене заробітна плата не відповідає великій кількості роботи . Хоча за декілька років все могло змінитися

08.02.2024 | положительный отзыв
Гарно

Відразу скажу, що роботи багато, і якщо себе проявлятимете, обов язково керівництво це помітить. Пішов тільки тому, що добиратися мені дуже незручно було, в іншому влаштовувало все.
Знаходиться далеко від зупинки , добиратися не зручно

02.02.2024
SANTAN

Компанія гарна , лояльне керівництво , своєчасна оплата . Прийшовши без досвіду роботи в подібних компаніях , мене швидко всьому навчили та завжди допомагали . Сантан гарна компанія для початку або також для продовження карьерного досвіду .
Для мене все задовільно

01.02.2024 | положительный отзыв
Добре

Працює близько пів року , компанія Сантан гарна , колектив дружній , я сама виросла у компанії від продавця-консультанта до старшого менеджера. Дуже задоволена тим, що маю можливість розвиватися професійно.
Недоліки маленькі звісно є всюди, але вони не помітні і більше все ж гарних моментів на роботі )

29.01.2024 | положительный отзыв
SANTAN

Долгое время работаю в компании Сантан продавцом-консультантом и сложились только положительные эмоции. Условия работы человеческие, всему обучают, переработки оплачиваются.
Нет , для меня сильно отрицательных сторон не было

17.01.2024 | положительный отзыв
Хорошо

У Сантан відзначається широкий спектр проектів та цікаві задачі. Колектив дружелюбний і готовий підтримати. Проте, інколи виникає непередбачуваність у розподілі завдань, що може викликати певні труднощі в робочому процесі. Загалом, досвід корисний, але вимагає високої готовності до змін.
Потрібна більша комунікація у команді

03.01.2024 | положительный отзыв
SANTAN

Обратная связь руководителей ,с одной стороны, очень зависит от соответствующего человека. К сожалению, в моем случае время от времени высказывалась критика, которая считалась мной как неправильная . Интонация тоже не всегда была подходящей. Лично я могу справиться с этим, тот, кто, возможно, не сможет справиться, может обижаться.
В целом , зарплата платилась всегда вовремя и с коллективом не было никаких проблем. Работа в Santan интересная ,каждый день происходят ситуации, которые явно поднимают настроение , есть куда расти и двигаться по карьерной лестнице.

02.01.2024 | положительный отзыв
Хорошо

Все отлично. Как работодатель Сантан хороший и сотрудники очень дружелюбны, мы все хорошо ладим, у нас приятные отношения в коллективе и приятная рабочая атмосфера. Собеседование также прошло довольно хорошо.
Для новичков в этой сфере, может быть много информации . Но научиться можно всему . Так то, минусов пока не нахожу

26.12.2023 | положительный отзыв
SANTAN

Поработал 2 месяца , обстановка хорошая , начальство мне тоже понравилось . Почитал отзывы тут и удивился . Приняли меня отлично в команду и когда уходил, по личным причинам ,то тоже отнеслись лояльно . Продукция тут действительно хорошая, коллеги отзывчивые .
Как и в каждой компании есть очень сомнительные работники .

26.12.2023 | положительный отзыв
Миша

Зарплата выплачивается всегда вовремя , на позиции менеджера никогда никаких проблем не было . Можно многому научиться и вырасти в должности . График как и везде , но в Сантане привлекло отношение и лояльность к сотрудникам.

20.12.2023 | положительный отзыв
Удовлетворительно

Рабаотала в компании Santan продавцом , никогда никаких проблем не было , зарплата вовремя и начальство лояльно относилось ко всем просьбам . Получила очень много помощи в жизни и работе от коллег. Знания которые получила о сантехнике - пригодиться точно...

16.12.2023 | положительный отзыв
SANTAN

Робота в цьому магазині була дуже великим досвідом . Кваліфіковані співробітники , котрі могли надати консультацію та допомогу з будь-яких питань не лише покупцям , а і співробітникам . У магазині пропонуються різноманітні товари для будь-яких потреб, що дозволяло задовольнити більшість запитів клієнтів. Спогади маю тільки хороші !
Далеко від станції

27.08.2023 | положительный отзыв
SANTAN

Компания нравится. Здесь есть стабильность, хороший коллектив. Всегда можно рассчитывать на своевременную зарплату. Еще ни разу не было задержек. Работы много, можно прокачать различные профессиональные навыки и получить хороший опыт.
Ничего критического не наблюдаю. Все как и в других компаниях.

24.08.2023 | положительный отзыв
работа в Santan

Компанія хороша. Асортимент товару великий, різноманітний. Товар який не соромно продавати. Тут можно отримати чудовий досвід роботи з клієнтами. Колектив хороший. Керівництво теж норм.
не має

16.08.2023 | положительный отзыв
SANTAN

В компанії великий асортимент товарів, великий потік клієнтів,тому завжди є що робити. Сумувати не доводилось,що мені дуже підійшло. Не люблю сидіти і втикати без діла. Гарно можно прокачувати свої навички зі стресостійкістю, спілкуванні з людьми, бо клієнти буваюсь самі різні. Керівництво в цілому адекватне. Зарплата середня по ринку. Платять завжди вчасно.
Далеко добиратися.

11.08.2023 | положительный отзыв
Робота в компанії Santan

Хто ціную стабільність, своєчасну оплату праці, та багатозадачність - вам сюди. Працював в компаніі декілька років, отримав гарний досвід в спілкуванні з клієнтами, вивчив асортимент. Навчився вирішувати різні приємні та не дуже ситуації з клієнтами. З керівництвом проблем не було....
Не виявив

26.07.2023 | положительный отзыв
SANTAN

Велике спасибі керівництву та колегам за теплу атмосферу та можливість реалізовувати свої ідеї. Я рекомендую "Сантан" як надійного роботодавця та партнера у бізнесі.