фуджикура - робота Fujikura

pointlviv:

якщо шукаєш роботу зараз, телефонуй 06747182828. Виробництво проводки для автомобілів.

19.04.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Fujikura is a company that allows you to combine work and pleasure from it.
there is nothing negative

09.03.2023 | положительный отзыв
Фуджікура

У компанії Fujikura ми маємо можливість отримувати професійний розвиток та зростати в кар єрному плані, працюючи зі своїми колегами на проектах різного масштабу та рівня складності Подробнее>>

17.04.2023 | положительный отзыв
Фуджікура

Компанія Fujikura пропонує конкурентні умови оплати праці та багато інших бонусів та переваг

21.01.2022 | положительный отзыв
фуджикура

Ми приїхали до Львова як пересленці, з роботою спочатку було важко, а коли побачила Фуджикура шукає працівників - зраділа, бо це дійсно хороший шанс тут жити і працювати. Зарплата хороша,... Подробнее>>

02.05.2023 | положительный отзыв
робота на заводі Fujikura

класна робота, класний колектив, робота не для лєнтюхів, як ти не хочеш працювати то тобі ніяка робота не буде подобатися і будеш лазити по різним сайтам і "срати" яка погана робота і яке погане керівництво. Нюанси є в кожній роботі...

26.02.2023 | положительный отзыв
Fujikura Lviv

Я як працівник нарізки в компанії Fujikura і з задоволенням кажу, що ми забезпечуємо якісну проводку для автомобілів. Подробнее>>

09.03.2023 | положительный отзыв
Ukraine Lviv

Дякую за підтримку та позитивний настрій, що панує в колективі Fujikura Подробнее>>

25.09.2023 | положительный отзыв
Роман робота

Зараз я не працюю на данму заводі тому що в армії. Але дуже приємно що коли забрали в армію і на початках потрібно докупити деякі речі щоб брати із собою то компанія мені з усім допомогла, я не витратив своїх...
нем

07.07.2023 | положительный отзыв
полівалент

Мої знайомі розповідали, що Fujikura володіє дружнім та колегіальним робочим середовищем, де кожен почуває себе важливим
не рзказували

24.05.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

дякую компанії за можливість працювати в даній компанії, гарний колектив

команда Фуджікура

дуже сподобалося мені на спочатку навчання, якщо б можна було то проходив би навчання не один місяць, молодці

21.08.2023 | положительный отзыв
відгук про роботу

відгук від мене і своєї колеги можу залишити тільки позитивний, файні умови роботи, літом комфортно бо працюють кондиціонери

27.04.2023 | положительный отзыв
Маряна оператор Fujikura

Кар’єра, взаємовідносини ставлення до людей- кожен розуміє по-своєму. Загалом рекомендую Фуджікуру, як місце праці!

перспективи робота Fujikura

якщо ти не тормоз, хочеш вчитися і розвиватися то без проблем дійдеш від оператора і можливо аж до бригадира

05.09.2023 | положительный отзыв
Fujikura

У компанії Fujikura діє професійна та досвідчена команда спеціалістів
нема

22.05.2023 | положительный отзыв
Fujikura

дякую за можливість брати участь у важливих проектах та співпрацювати з талановитими та висококваліфікованими співробітниками
добре

рекомендація Фуджікура

начиташись різних коментів в інтернеті поробував і прийшов на співбесіду, на співбесіді не все було зрозуміло що і як в роботі....Працюю тут вже 13 місяців
добре

20.04.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

В компанії Fujikura навчання не обмежується тільки професійними темами, але також включає соціальні та культурні аспекти.
----

12.01.2022 | положительный отзыв

Бажаю розвитку компанії Подробнее>>

15.09.2023 | положительный отзыв
Fujikura

коли була прийшла тільки на співбесіду і мені сказали що тут є третя зміна то мені не дуже підходило, але тут вже працюю 6 місяців але ще ніразу не була в третю зміну
------

24.03.2023 | положительный отзыв
Fujikura

Задоволення від того, що твоя робота вносить вагомий внесок у сучасний світ технологій. Подробнее>>

16.10.2023 | положительный отзыв
work Fujikura

Запрошуємо на роботу оператора виробництва Вимоги: здатність розрізняти кольори відповідальність уважність до деталей орієнтація на результат. Ми пропонуємо: навчання за рахунок роботодавця офіційне працевлаштування позмінний графік роботи безкоштовне довезення на роботу та з роботи ...
ytrr

20.04.2023 | положительный отзыв
anniversary of the Fujikura company

I congratulate Fujikura Ukraine Lviv on a great anniversary and wish you good health and strength for further achievements!
no

28.01.2022 | положительный отзыв
Фуджікура Львів

працюю тут вже давно, нічого складного тут на роботі немає як люблять описувати на різних сайтах невдоволені працівники Подробнее>>

06.06.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

дякую за розуміння, яке виявлялося до мене в періоди труднощів, що допомагало мені відчувати підтримку та сприяло швидкому розв язанню проблем
дуже велике виобництво

17.04.2023 | положительный отзыв
FUJIKURA

Компанія Fujikura робить акцент на розвиток своїх співробітників

09.05.2023 | положительный отзыв
робота в компанії Фуджікура

Починав, як всі, оператором. Робота мене влаштовувала, але відчував, що маю організаторські здібності, хотів їх втілити. Через 8 місяців отримав посаду бригадира.

23.06.2023 | положительный отзыв
робота

дуже комфортні умови роботи ососбливо зараз під час літа, на вулиці спека, в автобусі жарко....а коли заходиш на виробництво а там....прохладно
класно все

26.12.2021 | положительный отзыв
Дружній колектив

Прекрасне місце роботи для людини без досвіду – всього навчають, ще й з першого дня – офіційне працевлаштування. Подробнее>>

24.04.2023 | положительный отзыв
відгук Fujikura

Рівень плинності кадрів в Fujikura дозволяє компанії зосередитися на інших пріоритетах
----------------------------------