Менеджер:

Премія не завжди

Працювати стала в Швидко Гроші, так як економічна освіта та цікавила робота по спеціальності. І от вже 2 роки працюю та все цілком влаштовує. Заробітна плата вчасно, графік зручний, вихідний коли треба - проставляють. Колектив супер. Так як я комунікаційна людина - робота з людьми для мене.

Киев, Днепропетровск, Львов, Харьков, Краматорск, Кривой Рог, Винница, Житомир, Мукачево, Ровно, Николаев, Ковель, Белая Церковь, Шостка, Чернигов, Калуш, Запорожье, Одесса, Умань

20.09.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Я працюю в Швидко Гроші вже шостий рік, тут все офіційно, вчасна зарплата премії, в офісі є всі небхідні умови для роботи, недалеко від дому, класний колектив. Найбільше тут подобається плаваючий графік, можна поєднувати роботу з особистим життям.
не вистачає кавомашини

01.09.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю по сьогодні, влаштовує офіційне працевлаштування, стабільні виплати та підвищення ставки. Премію заробити більш ніж можливо.
не стабільна премія

23.08.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

В Швидко Гроши нашла не только работу, но и семью. Здесь невероятная поддержка и уважение к каждому члену команды. Рабочий процесс организован на высшем уровне, а задачи всегда интересные и стимулирующие. Спасибо компании за то, что делают мою работу увлекательной и насыщенной!

23.08.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Я рад, что когда то выбрал Швидко Гроши для своей карьере. Нашел отличные условия для развития и реализации своих идей. Компания предлагает множество курсов и тренингов, что позволяет постоянно повышать свою квалификацию. Руководство всегда открыто для диалога и ценит инициативу сотрудников.
пока не нашел

22.08.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в цій компанії вже півтора роки, і жодних нарікань немаю, і зп вчасна. офіційна, і отпуск є і вихідні сама вибираю, колектив взагалі супер, і дуже зручний графік
немає негативу бо все прекрасно робота в задоволення

19.08.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в Швидко Гроші вже третій рік, це моя перша робота, тут дійсно працюють професіонали, навчають на високому рівні, і надалі супроводжують якщо виникають питання, завжди можна розраховувати на допомогу від колег. Заробітну плату виплачують вчасно, все офіційно. Для роботи в офісі є все необхідне. А ще в компанії зручний графік, можна самому обирати вихідні.
не вистачає кавомашина та генератора

25.07.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Работаю в Швидко Гроши с 2021 года, приятно работать в современной и развивающей компании, стабильная выплата ЗП и премии, есть возможность развиваться, всегда с удовольствием делаю свою работу. Отношения ко всем сотрудникам очень уважительное и доброе.
Все нравится в работе, замечаний нету, хороший коллектив

10.07.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в Швидко гроші вже 6 років, це не перша моя робота, тому є з чим порівняти. Тут є все всі умови для праці, офіційне працевлаштування, заробітна плата без затримок на карту, комфортний офіс, недалеко від дому. Ще великий плюс роботи в компанії це - плаваючий графік 5/2.
зараз не вистачає генератора.

08.06.2024 | положительный отзыв
Швидко гроші

Працюю в Швидко гроші другий рік, підходить, що тут офіційне працевлаштування, заробітна плата на карту вчасно, в офісі все є для роботи, ще й вихідні самій можна обирати.
не вистачає кавомашина та генератора

ТОЛЬКО ПОЛОЖИТЕЛЬНЫЕ ОТЗЫВЫ