Універсальна логістична компанія

Местоположение: ЛьвовОписание:ТОВ «Універсальна логістична компанія» надає весь спектр логістичних, складських, транспортних послуг.

Гость
Універсальна Лохістична Компанія-Обдурим Всіх!!!
Гость
не компанія а об**аловка зарплату в ипрашувати треба
нонстопрацівник
Просто та коротко — великий «потік кадрів» через компанію, з ініціативи самих же «кадрів».Причини:1.низька оцінка праці;2.графік/години роботи ненормальні(за таку оплату);3.неорганізованість та постійні конфлікти підрозділів компанії(а їбуть працівника!!!);4.з/п у конверті;5…

11.05.2021 | положительный отзыв
ПАТ "Страхова компанія "Універсальна"

Проходила собеседование с М.Процак. Созвон длился аж 2 часа, в ходе которого задавались не совсем правильные вопросы, на мой взгляд. Типа «а почему вы выбрали этот факультет в университете?», а прошло уже 15 лет с тех пор. Не считаю, что подобные вопросы могут дать точную характеристику человека. Ещё были попытки на созвоне требовать стратегию развития и анализ текущей ситуации, при

Киев

31.10.2020
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЦЕНТРАЛЬНА ВАНТАЖНА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ

Очень большой оборот кадров(малейшая ошибка тебя увольняют).У руководства постоянно мисли о том что все хотят их обмануть( нет доверия к коллективу вообще). По поводу выплаты премии можете вообще забыть. Этой компанией руководят очень жадные люди и наверное их обижали в детстве(отношение к коллективу так себе: Руководители очень умные люди а все остальные тупие). И то что они обещают изначально , Подробнее>>

21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

24.03.2024 | положительный отзыв
Стабільна компанія.

Стабільна компанія. Зручно дістатися. Непоганий колектив. Зарплата повністю біла.
все класно

14.03.2024 | положительный отзыв
Хороша компанія

Хороша компанія, яка знаходиться в зручному місці, всередині – стильний офіс. Різні графіки роботи, а головне офіційне працевлаштування, відповідно, зарплата вся біла і її чітко виплачують без затримок.
Все класно

25.02.2024 | отрицательный отзыв
Волинська фондова компанія: хороший досвід

компанія дає можливість постійно навчатись і набувати нового досвіду, якщо хочеш розвиватись то маєш усі можливості для цього
важко буває в спілкуванні з клієнтами, які мають завжди свою правду і не хочуть слухати

25.01.2024 | положительный отзыв
Не погана компанія

Є можливість кар єрного зростання. Можна просто додадково підробляти допомогаючи стажувати нових співробітників.
Є система штрафів за погане виконання

12.01.2024 | отрицательный отзыв
Стильком stylecom.ua: нормальна компанія, але роботи багато

Працював довгий час на складі комірником. Все було добре, платили зарплату коли обіцяли, нормально відносились
Часом було зимно на складі, думаю, що економили на опаленні і роботи ставало ще більше і більше, а зп така сама.

13.12.2023 | положительный отзыв
Моя улюблена компанія

Одним з найяскравіших моментів моєї роботи на було бачити, як наша активність у соціальних мережах справляє позитивний вплив на зростання бренду. Це була дійсно захоплююча подорож, де кожен допис, кожен відеоролик, кожен інтерактивний пост мав своє значення та відбивався на...
Потрібно більше цінити свій персонал, та надавати банальні плюшки (чай, кава, цукор и т.д.)