Дробот, ЧП

Вертик:

Союз волонтерів України Співбесіда проходить у два етапи: 1. знайомство - запитали хто я, де навчався, ким працював..... коротко загальними фразами розказали чим буду займатись (консультація клієнтів, робота з первинними документами(чеки, накладні....), робота в "інтернет - банкінгу", робота з оргтехнікою, мілкі доручення керівника.......). Представились СПД Дробот, хоча насправді - Союз волонтерів України. Але: зайшовши в офіс-ніякої інформації, голі стіни(зазвичай є якісь стенди з назвою підприємства, інструкціями.....). Перша співбесіда проводилась на кухні. 2.другий етап проводився безпосередньо на робочому місці, де мені дали папку з інформацією яку потрібно вивчити і написати "тести". Кімната просторна, в якій знаходилось близько 15 чоловік, 2 ноута на всіх, кілька мобільних. Займаються збором грошей з людей, підприємств які мають змогу зробити "благодійний внесок" для хворих дітей, воїнів АТО...... Однаковий текст звучить від усіх - підтримайте, допоможіть, я ж не мільйон прошу....... Волонтерство перетворили у хороший бізнес. Представляються різними іменами. Думайте самі!!!!

Нема хамства, ні до чого не примушують.

14.12.2016
Отзыв о работодателе «Дробот, ЧП»

14.03.2016 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «дробот или власенко»

Основное название: дробот или власенко Сфера деятельности: Производство/поставка: Лекарства Страна: Украина Адрес: г. Киев Рейтинг компании: Рейтинг 1,00/5,0 Просмотры: 1 Всего отзывов: 1 Автор: анна (работал(-а) в компании и знает её изнутри) Дата начала работы: 2015 г. Дата увольнения: 2016 г. Подробнее>>

20.02.2015 | отрицательный отзыв
ИП Дробот Е.В. ,Интерком

ИП дробот, ООО Итерком, Союз контракт, Союз регион, Союзторг, сервис торг. Находятся по Адресу Шоссе Авиаторов 15, 3 этаж 1-й кабинет. склад 25,26 , Б2. Началось все с того, что пригласили на собеседование в 18-00, что странно, хотя удивило даже не это, а то что придя на собеседование пришлось ждать 2,5 часа. побеседовав с начальником отдела, и с директором 20 минут Подробнее>>

16.06.2015 | отрицательный отзыв
Дробот з. А. - Жалоба на кассира

Жалуюсь на неоднократное грубое и хамское обслуживание Дробот З.А. - кассира сберкассы пункта 6190421 г.Днепропетровска, расположенного на пр.Гагарина, д.99!!! Подробнее>>