Іра:

Працювавши на цьому заводі довгий період часу на лінії можу підтвердити ці слова. до людей ставлення ужасне! Заробітна плата враховуючи обєм роботи маленька. А відділ кадрів при прийомі на роботу обіцяє одне а виконують зовсім інше не завод а якийсь балаган. Люди які там займають певні посади неадекватні іншими словами їх описати неможу. НЕРАДЖУ НІКОМУ ПОТРАПЛЯТИ НА ЦЕЙ ЗАВОД НА РОБОТУ!!!

04.04.2017

Михаил:
Interfill/Интерфил/Інтерфіл (Ужгород) Компанія займається виготовленням косметики і побутової хімії, на заводі близько 200робітників. Я був не довгий час в цій компанії аж тиждень) Але враження на все життя! До працівників ставлення погане, Вас не поважають і не цінять на цій роботі, люди на конвеєрі монотонно працюють за копійки. Начальство не відповіддає ні за що, а просто звалюють на підлеглих роботу і відповідальність, навіть якщо сталась проблема а в ній винуваті менеджери то на Вас все спишуть. Я йшов на посаду інженера в відділ якості, але інженери в них займаються вхідним контролем! Обєми роботи космічні (в мене 10 років стажу на підприємствах Інженером по якості) ніде на заводах немає такого обєму роботи. У відділі пакувальних матеріалів де я був, і всього лише двоє людей. Мене вчив інженер який працює тривалий час, він звільнявся з компанії(розумію чому), коли я побачив обєм і кількість за мізерну зарплатню, я звільнився. Не рекомендую йти на цей завод! Вас чекає(опишу посаду Інженер по якості): -150$-заробітня плата незалежно скільки Ви працюєте(ті люди які там працюють 5років теж мають що і я який прийшов з вулиці)на інших заводах по регіону для початківця від 250$+підняття+бонуси і премії. -ставлення погане, Вас тут не поважають і Подробнее>>

19.04.2017

jjj:
Хлопець той зовсім не уволився. Міша Фазан, який зараз працюєш, імовірно, на Флексі, а чому ти не пишеш у відгуку про те, як ти декілька раз пропадав на пару годин, а потім зявлявся із «конопляними зрачками»? На свою зарплату ти погодився одразу на співбесіді, міг би відмовитись, ніхто не силував. ..[]..Михаил , Михаил : Interfill/Интерфил/Інтерфіл (Ужгород) Компанія займається виготовленням косметики і побутової хімії, на заводі близько 200робітників. Я був не довгий час в цій компанії аж тиждень) Але враження на все життя! До працівників ставлення погане, Вас не поважають і не цінять на цій роботі, люди на конвеєрі монотонно працюють за копійки. Начальство не відповіддає ні за що, а просто звалюють на підлеглих роботу і відповідальність, навіть якщо сталась проблема а в ній винуваті менеджери то на Вас все спишуть. Я йшов на посаду інженера в відділ якості, але інженери в них займаються вхідним контролем! Обєми роботи космічні (в мене 10 років стажу на підприємствах Інженером по якості) ніде на заводах немає такого обєму роботи. У відділі пакувальних матеріалів де я був, і всього лише двоє людей. Мене вчив інженер який працює тривалий час, він звільнявся з компанії(розумію чому), коли я побачив обєм і Подробнее>>

20.04.2017 | положительный отзыв

Федя:
Він сказав про невідповідність заробітної плати об’єму роботи! Подробнее>>

23.05.2014 | отрицательный отзыв
Интерфил

Уважаемые господа, я имела несчастье с весны этого года работать в так называемой кинокомпании «Интерфил». Как оказалось, это ООО создано двумя приезжими жуликами О.В. Карандеевым и С.Н.Кирилловым (указывали мобильные телефоны 9263963009 и 9253608934) с целью облапошивания граждан. Они давали множество объявлений в Интернете, привлекая людей большими зарплатами ( я тоже так попалась), а потом эксплуатировали по нескольку месяцев, не выплачивая ни копейки. Пока человек сам не понимал, что его обманывают. Они угрожали тем, кто хотел уйти психическим и физическим насилием, люди боялись, несмотря на свои трудовые договоры. Есть у них и сайт interphil.ru. В принципе, размещенные там материалы должны были Подробнее>>