Західна оптова компанія

Людмила:

Він же ТОВ"Деліверті" та ще багато іш. Директор Остапович Сергій Олександрович.Вирішив ,що можна заробляти гроші на пустому місці, точніше менеджера йому якось мають заробити їх, сам же не продемонстрував ні разу , як заключати договір .На телефонні дзвінки у своєму офісі не відповідає, тому ,що є "кинуті клієнти". Що ж, вид діяльності це його діло. Скажу як роботодавець, то людина навіть ставку 2000грн. не заплатила. Місяць я, та ще троє дівчат потратили на дорогу та на обіди, заробити ті відсотки про які він так мріє на 99% в нинішній час не реально. Постійно пустий офіс, та відкрита вакансія "менеджер" на даний момент обіцяє 4000грн. СТЕРЕЖІТЬСЯ!!! Дуже талановитий оратор.

21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

27.09.2021
Західна консалтингова група

Якщо ви хочете працювати в колективі жіночок з клімаксом за 35, то це ваше місце)) В цій компанії абсолютна норма щоденно пліткувати, публічно когось принижувати, кричати матом на весь офіс. Був навіть момент, коли на співбесіду прийшов ще один бухгалтер і поки він чекав в холі, в офісі *дехто* так на когось кричала з матюками, що вікна тріскались:)Є декілька хороших Подробнее>>

24.03.2024 | положительный отзыв
Стабільна компанія.

Стабільна компанія. Зручно дістатися. Непоганий колектив. Зарплата повністю біла.
все класно

14.03.2024 | положительный отзыв
Хороша компанія

Хороша компанія, яка знаходиться в зручному місці, всередині – стильний офіс. Різні графіки роботи, а головне офіційне працевлаштування, відповідно, зарплата вся біла і її чітко виплачують без затримок.
Все класно

25.02.2024 | отрицательный отзыв
Волинська фондова компанія: хороший досвід

компанія дає можливість постійно навчатись і набувати нового досвіду, якщо хочеш розвиватись то маєш усі можливості для цього
важко буває в спілкуванні з клієнтами, які мають завжди свою правду і не хочуть слухати

25.01.2024 | положительный отзыв
Не погана компанія

Є можливість кар єрного зростання. Можна просто додадково підробляти допомогаючи стажувати нових співробітників.
Є система штрафів за погане виконання

12.01.2024 | отрицательный отзыв
Стильком stylecom.ua: нормальна компанія, але роботи багато

Працював довгий час на складі комірником. Все було добре, платили зарплату коли обіцяли, нормально відносились
Часом було зимно на складі, думаю, що економили на опаленні і роботи ставало ще більше і більше, а зп така сама.

13.12.2023 | положительный отзыв
Моя улюблена компанія

Одним з найяскравіших моментів моєї роботи на було бачити, як наша активність у соціальних мережах справляє позитивний вплив на зростання бренду. Це була дійсно захоплююча подорож, де кожен допис, кожен відеоролик, кожен інтерактивний пост мав своє значення та відбивався на...
Потрібно більше цінити свій персонал, та надавати банальні плюшки (чай, кава, цукор и т.д.)

06.12.2023 | положительный отзыв
Все сподобалось! Гарна компанія

Мені подобається, як співробітники допомагають з вибором прикрас у магазині, але ціни могли б бути більш доступними.
Обожнюю прикраси від Столичної