Устенко Аліна:

Працювала у юридичному відділі компанії трошки більше ніж пів року.За цей час було багато всього: переживання, сміх, дружба, веселі корпоративні заходи, вірус Petya, але найголовніше це величезний саморозвиток, становлення людини як особистості, так як професіонала. Робота дуже різноманітна, ніколи не доведеться сумувати. Особисто для мене ця компанія стала неймовірним стартом нового життя. Були створені усі умови для розвитку та навчання. Тому, якщо Ви серйозно націлені на роботу і бажаєте стати класним професіоналом — Вам сюди. Вже рік, як не працюю у Голден Шер Консалтинг Груп, але до цього часу підтримую дружні стосунки з працівниками.

07.09.2018 | положительный отзыв

AlinaVyhovska:
Я працювала юристом в юридичному відділі компанії Голден Шер Консалтинг і з впевненістю можу сказати, в цій компанії ви отримаєте неймовірний юридичний досвід, так як в компанії є багато клієнтів із різних сфер бізнесу, я мала можливість розвиватися як юрист оскільки завдання були різноманітні, цікаві, була можливість покращити свої знання в різних галузях права, роботи багато, проте керівник юридичного відділу, Кисла Вікторія, завжди допомагає, радить як зробити краще, раціонально розподіляє всю роботу між юристами відділу, в роботі вона справжній наставник, терпляча, відповідальна, жодного разу не чула щоб вона підвищувала голос, а в житті просто хороша людина, дуже позитивна, приємна, життєрадісна. Завжди трохи страшно іти на нове робоче місце, проте в мій перший робочий день мене чудово прийняли, Вікторія поступово ввела в роботу, детально пояснювала, що треба зробити, показувала приклади як це робилося раніше. Також величезним плюсом компанії є навчання кожного тижня, де Вікторія часто виступає з лекціями з юридичних питань, що неодноразово допомагало в роботі. Здивувало те, що в компанії нормаваний робочий день, що для юридичної професії зустрічається дуже рідко. Тобто в цілому, від роботи в цій компанії в мене залишились позитивні враження та безцінний досвід. Подробнее>>

09.07.2018

Гость:
Это компания просто самое дно юриспруденции. Если Вы не хотите оказаться в рабстве, где Вам платят копейки и при этом еще плюют в лицо, не идите туда работать, особенно в юридический отдел. Там постоянная текучка из-за неуравновешенной в прямом смысле слова и больной на всю голову начальницы юр.отдела Кислой Виктории. Платит копейки, все бонусы гребет себе и жаднючая до усрачки. За каждую копейку задавится. Зато работой наваливает, как-будто у вас оклад двадцатка как минимум. И все ей не так, все тупые, бестолковые. Оскорбляет своих сотрудников, просто на ровном месте. Встанет не с той ноги, виноваты все кругом, приходит на работу, чтобы на ком то оторваться из-за мелочи. После этого у нее резко поднимается настроение. Гадит на все и всех, и в лицо, и за спиной. И на своих коллег, и на своих подопечных, и на заказчиков, которые ей несут деньги. В компании полное неуважение и текучка также и среди бухгалтеров. Искренне не советую идти в эту компанию. У них все сделано для привлечения клиентов и создания о себе хорошего впечатления у будущих работников компании: и красивый дорогой сайт, и местоположение в самом центре Киева, и приятная улыбающаяся HR. Ребята не ведитесь. Подробнее>>