Київстар - В связи с кризисной ситуацией киевстар тоже решил банкротом стать

В связи с кризисной ситуацией Киевстар тоже решил банкротом стать, отключат за малейшие просрочки платежа, и даже когда оплатили умышлено задерживают подключение, никакие уговоры не идут ни платежки с банка, ни чего им не надо все равно не подключат пока не увидят деньги в своем банке, оно и верно есть деньги есть услуга, только не учли что клиенты перейдут к болие лояльним операторам, которые идут навстречу клиентам.

Опубликовано: 11-03-2013 Ірина

В мене Київстар лише з необхідності, користуюсь послугами МТС і Лайф. Не порівняти навіть, за декілька років ніяких претензій до них, а тут все на нервах, ще й інтернет пропонують, щоб з розуму від них зійти

14.08.2015 | положительный отзыв
Київстар - Зміна тарифів

Доброго вечора! Компанія київстар постійно без попередження переводить своїх клієнтів все на нові і нові акційні пропозиції, в яких абонплата за день користування зростає в два три рази за попередню плату. Коли телефонуєш до оператора, то таке відчуття, що там сидять необізнані працівники. Вони не можуть пояснити, чому саме переводять на нові тарифні плани. Найцікавіше, що смс про попередження зміни Подробнее>>

27.07.2015 | отрицательный отзыв
Київстар - Мобільні злодійства

Доброго дня! Щойно поповнив мобільний на 10 грн., телефоную мало кому і мало коли, сьогодні- ще й не торкався телефона після поповнення. Буквально до години часу- і, вже не вперше, отримую смс з номера 5258 наступного змісту: podpiska bim-bom.net! -Stoimost:8 grn s NDS bez PF, raz v 2 dnja.Dla otkaza otpravte STOP na 5258 (besplat.). Info: 0800804888. Відправник: 5258. 8 Подробнее>>

04.02.2015 | положительный отзыв
Київстар - єдина країна - Є гроші на рахунку - зв"язок відключено

Просто шок!!! В мене "Єдина країна", день пізніше заплатила, на рахунку є гроші, але я не можу здійснити вихідні дзвінки!!! Ні по звичайному тарифу, ні по абонентскій платі!!! Набираю*477*315# 10 разів сьогодні!!! Не можу здійснити дзвінок маючи гроші на рахунку майже цілий день . Коли мені подзвонили за інтернет Київстар, мені хотілось сказати лише погані слова. В мене Київстар Подробнее>>