Гость:

Люди, якщо ви дурні — то йдіть в селект. будете за печенькі і бонуси робити. Самі придумують дибільні правила нічим не обгрунтовані

26.03.2020

Anonim:
Жахлива компанія. Незрозумілий менеджмент. Порушують всі права. 3 місяці випробувальний -і куди податкова і держпраці дивиться? Надіюсь одного дня вони заплатять всі штрафи по закону по повній бо на робітниках наживаються, люди які працюють пару років — сидять на пару тисяч гривень. Але завдань на одного вішають як на 5 людей. Шо сказати — не ведіться на цей лохотрон Подробнее>>

03.04.2020 | положительный отзыв

Vika:
Допродавались? Продажники хрєнові.. «наша компанія сама-сама». Тепер люди побачать справжню суть. Звільняєте всіх підряд. Подробнее>>

05.04.2020 | положительный отзыв

anonim:
2 зарплати наперед — і уйо нах. Фист компанія думає за працівників. Куліси.. Занавес.. аплодисменти Подробнее>>

06.04.2020

Incognito:
Працювала там у свій час. Шкода людей, які працювали там не один рік і яких просто викинули з початком карантину. Co — founder компанії замість того ,щоб вихвалятися грошовими вкладами у Промприлад та благодійними внесками на боротьбу з коронавірусом , краще б створив «фінансову подушку » для працівників компанії у таких форс- мажорних випадках, замість того , щоб просто їх звільняти. Щодо самого менеджменту, то він ой який незрозумілий. Цілих три місяці випробовуваного періоду. Бонусна система побудована для того ,щоб бонуси були від сили у одного-двох людей. Я бачила там людей , які дійсно фанатіють від своєї роботи, і які є професіоналами в сорсингу і рекрутингу. Їм я бажаю знайти набагато кращу компанію! Подробнее>>

08.04.2020 | положительный отзыв

Nata:
Надіюсь у вас борги будуть і компанія закриється. Це за то що від початку зп від 3 тис в місяць до 6 тис виросла в 2019. Пора відплачувати. На працівниках економили — тепер розплачуйтесь Подробнее>>