КАН девелопмент

Моя оцінка стосується виключно роботи hr відділу, по будівництву нічого не знаю ( а тепер і знати не хочу). Запрошення на співбесіду мені надіслали смс кою, що з самого початку виглядало дивним і не серйозним (зазвичай hr телефонують), в смс час та адреса, контактна особа Ірина, я відразу відправила відповідь, що мені все підходить і я приїду.Приїхала. Офіс у величезному бізнес центрі і, звісно, треба дзвонити і чекати, що тебе "заберуть". Телефоную на телефон з смс повідомлення (до часу, зазначеному в смс, залишалось 3 хвилини), трубку беруть і кажуть, що я зарано приїхала і коли вона (ця славнозвісна Ірина) спуститься, вона мене набере. На три хвилини раніше це рано?.. Ну ок, почекаю... Через 15 хвилин я вже втомилась стояти, ще через 5 хвилин мене почало нудити від сонця (я до нього вразлива), а ще через 5 хвилин я відчула зневоднення... Загалом я простояла 32 хвилини під бізнес центром, а мені так ніхто і не зателефонував. Після чого я написала Ірині, що їду додому. Знаєте, таку неповагу і непрофесійність я зустрічаю вперше. Впевнена, за будь яких умов (хтось забув, проспав, запізнився тощо) можна було вирішити це питання інакше зустріти людину, комфортно її розмістити і попросити зачекати, переназначити зустріч тощо. А не маринувати її на жарі в місці, де жодного кіоска з водою, жодної лавки присісти і ще відповідати їй, що вона зарано приїхала. Як ви розумієте, жодних вибачень я не отримала. Впевнена, компанія знайде собі іншого спеціаліста і дуже швидко, але хочеться зауважити, на майбутнє, що так знущатися і кидати людей негідно не тільки для спеціаліста відомої фірми, негідно для людини. Hr відділ це обличчя будь якої компанії, у kan Development, схоже, замість обличчя дупа.

23.06.2015 | отрицательный отзыв
Отзыв о работодателе «КАН девелопмент»

Основное название: КАН девелопмент Другие названия: КАН строй Сфера деятельности: Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д. Сайт: kandevelopment.com Телефоны: (044) 247-57-48 Эл. почта: office..[]..kandevelopment.com Страна: Украина Адрес: г. Киев Рейтинг компании: Рейтинг 3,00/5,0 Просмотры: 1 Всего отзывов: 1 Описание деятельности: Жилые комплексы эконом-, бизнес- и премиум-класса, офисные центры, торгово-развлекательные комплексы и др. Автор: Асоціація праці (работал(-а) в компании и знает её изнутри) Дата начала работы: 2014 г. Дата увольнения: 2015 г. Подробнее>>