ООО Еврокейс

Відправлю і я чесний відгук про компанію Глобал Пак, Еврокейс, Полі Пак. Плюси: зручне місцерозташування офісу; безкоштовна кава та чай. Мінуси: графік роботи швидше за все у Вас буде з 9.00 22.00 23.00 (при вказаному 9.00 18.00), якщо прийшов пізніше 9.00 штраф, якщо переробляєш не оплачується. Власник буде змушувати [censored] в офісі та на виробнитцві, доречі субота та неділя теж робочі дні, добирайтесь додому як хочте потім; хамство та приниження гідності, для власника норма обматюкати своїх підлеглих; затримка заробітних плат на місяць, невиплата бонусів, ставки як такої в компанії не буде, що на виробництві що в Торговому домі; якщо плануєте звільнитись більше всього за останній місяць не отримаєьте зп, це більше всього стосується виробництва; якщо Ви з інших міст не їдьте, пропонують безкоштовне житло, але зарплату іногороднім не платять! некомфортні умови праці. Вимкнути опалення на виробництві це норма; для дівчат: для нього нормально просити надавати йому інтимні послуги (якщо ви тільки помітили перші прояви харасманту тікайте!!); постійно виставленні вакансії це не означає появи нової посади в компанії, це означає, що вакансію довго закрити не можуть, бо всі йдуть в перший тиждень. Вам можуть говорити про складний бізнес і т д, про складні задачі, через які не можна швидко запуститись. Але, запуск уже йде 5 рік, за цей час працює 6 спеціалістів, із бажаних 350. Все через відношення. Доречі, це норма коли вас обзиватимуть свою власністю. Як власник 0, не цікавиться ні виробництвом ні Торговим Домом, навіть не приїжає, бо соромно і всерівно. не рекомендую ні В якому разі!

Украина, Киев

04.04.2022
ООО Еврокейс

Не выполняют свои обещания. При увольнении не выплачивают заработанное. Текучка жуткая. За не полных 2 года сменилось 35 (вдумайтесь) тридцать пять начальников производства. Это показатель. При трудоустройстве обещают золотые горы, но когда люди понимают, что не будут зарабатывать, то что им обещали, и увольняются, то им не выдают заработанное. При мне кладовщик не мог уволится несколько месяцев , ему просто Подробнее>>

10.08.2021
ООО Еврокейс

КОМПАНИЯ ЕВРОКЕЙС.Человек который проводит собеседования, скажет вам все что угодно, лиш бы вы перешли к ним, обещали зп 12к + 10к мотивация, факт нету мотивации! У Борисполе за 2.5 года поменялось 34 руководителя производства, так что не советую руководителем туда ити, пустая трата времени! Весь товар приезжает с Луганска ( пленка для колбасных изделий) По этому много вопросов! Приизводство чисто Подробнее>>

01.04.2021 | положительный отзыв
ООО Еврокейс

Все обман! Заработной платы вы не увидите. Работать будите по 14 16 часов в день без выходных готовьтесь! Все слова собственника Чаплыгина это обман. Людей в офисе нет так как отработав 1 1,5 месяца, они бегут так как нет выполнения обещанного. Вы делаете ошибку если приняли решение работать в данной компании.

Киев