Orange club outlet: Незабутньо

Пропрацювала певний час в оранжі, тож є що сказати. В принципі я розуміла, що буде нелегко, тому що робота сама на ногах і з людьми робота не з простих. Співбесіда мені проводила Hr менеджер [Ж.] Дуже приємна дівчина, приємно з нею спілкуватися. Одна з причин мого звільнення це директор магазину Наташа. Сподіваюся, що мій відгук посприяє виправленню ситуації з директором, оскільки вона отруює життя всьому колективу. Я розумію, що без будь яких зауважень неможливо обійтися, оскільки вона краще знає цю роботу, але коли ти за весь час роботи не чуєшь від людини нічого доброго, це максимально демативує команду. У робочій групі лише звучить основна інформація та зауваження від директора, навіть коли ми максимально працювали з людьми та закривали показники вона жодного разу за весь мій період роботи не сказала «ось дівчатка, ми цього місяця добре постаралися і все виконали, і тд». Жодного разу директор не мотивував на роботу. І без цього робиться мільйон зауважень, а так взагалі. Вона створює конфлікти в колективи, з одними вона обговорює та засуджує одних, з іншими перших і це створює конфлікти у колективі. Не приймає точку зору інших і коли колектив дотримуватися однієї точки зору, директорові не подобається і вона починає дзвонити своїм наближеним і просити, щоб її підтримали. Я розумію що всі ми люди і у всіх свої недоліки, але коли ти поводишся як дитина і говориш загалом мені не подобається що ви вирішили, я вирішую так. Так а сенс тоді було взагалі заводити розмову і радитись, якщо тобі начхати на думку колективу. Після чого просто ходить поливає г****м тих, хто не прогнувся під її думку. Не вміння адекватно комунікувати з людьми, це не та якість, яка має бути у директора. [К.] магазин не виходить на показники, поставлені начальство, звучить фраза «Ну ви ж не працюєте з клієнтами, я ж бачу», причому це говорить людина, яка максимально морозиться від клієнтів і консультує по настрою. Зате чудово собі дозволяє розмовляти з подружками по телефону, не допомагати при цьому, і стояти на касі по телефону обслуговувати когось. Також Наталя може дозволити собі піти посеред робочого дня на масаж і залишити персонал з купою справ. Після чого прийти та сказати, а чому ви це ще не зробили? Хоча коли дівчатка не виходили через погане самопочуття, це були вічні скарги типу «Боже, ну як так можна, всі на ногах завжди переносять, чому вона не вийшла», справді... Ні разу ніхто з колективу не бачив, що вона купувала речі, а просто їх виносила, не знаю за цю ситуацію, але як на мене це дивно. Так само була ситуація, коли Наталя була вихідна і була дуже велика переоцінка, і коли вона дізнавалася від старшого продавця про те, що ми не встигаємо все, вона прийняла рішення, що ніхто не піде на обід, доки ми не доробимо певної частини роботи. Я звичайно все розумію, але вибачте, що це за доісторичні методи? Хочу цим відгуком відкрити очі керівництву та полегшити роботу хорошому колективу, який страждає від цього.

Зможете зустріти гарних дівчат

19.08.2021 | положительный отзыв
orange club outlet

12 часов стоячей работы

Киев

25.03.2021
Orange Club Outlet

Параллель Устроилась на работу ,наобещали горы ,но в итоге ,прошла стажировку (при чем бесплатную) ,а как оказалось взяли нескольких людей и делали отбор ,все бы ничего ,но я считаю что достаточно собеседования и ладно уж пару часов работы в выборе кандидатуры, если так это для вас сложно Ничего не объясняя требовали больше! Ещё большой минус ,это работа на ногах Подробнее>>

12.11.2020
Orange Club Outlet

Такая компания,что в первые захотелось написать отзыв о работе, Не советую ни кому. 1.Половина коллектива всегда улыбается в глаза,а за спиной будут о тебе постоянно распускать сплетни. 2.Руководитель Юлия, возникает вопросов много, Как ее отбирали?За какие качества?Полностью не соответсвует своей должности,не может решить ни один вопрос самостоятельно.Не имеет авторитета у девочек,разговаривать с продавцами не умеет,да и с покупателями тоже.

Украина, Киев

17.10.2020
Orange Club Outlet

Ну раз уж тут такая песня пляска пошла, без моего отзыва не обойтись! Напишу по моим впечатлениям! И так... Рыба гниет с головы, так сказать)Мои ожидания от работы я проговорила на собеседование! 1) Без дедовщины2) сплоченный хороший коллектив3) справедливое отношение ко всем! ( Без любимчиков которые выходят покурить с директором) а такие были!4) карьерный рост Лицом компании является hr, который Подробнее>>

10.09.2020
Orange Club Outlet

Оформление на пол ставки, 12 часовой рабочий день, целый день работать стоя, отсутствует оплачиваемый больничный (на данный момент очень актуальный минус), отпуск обещали, в итоге не получила заработанные отпускные (хотя по закону работодатель должен оплатить отпускные, если не использовались, при увольнении), постоянная физическая работа (мешки с поставкой товара, стойки с товаром и т. д. необходимо носить, возить), не соответствует соотношения Подробнее>>