ТОВ СВІТ Компані

тов світ Компані виробництво печива у Вінниці не оформлюють офіційно і стажування (у нас це було три дні) не оплатили. Так на людях і заробляють. Не рекомендуємо як роботодавця.

Винница

06.12.2022 | положительный отзыв
ТОВ "Сантехстрой Компані"

Знімають вершки з державних замовклень , а людині якам усе зробила, звільнення без пояснень ! А потім кажуть що Я нібито самоліквідувався! Все зробив, сдав. підписали. гроші оплатили і застрягли на підряднику, мені як суб підряднику нічого не оплатили,0 , а Я вирішив все просто подарувати їм та і все....... Подробнее>>

06.05.2020 | положительный отзыв
ТОВ "Світ Лайф.ЮА"

Змушений був звільнитись,так як зараз не можу добиратись до роботи. Хочу сказати що колектив добрий , директор молодий і вихований хлопчина , дуже добрий , але бачив ситуації коли він падав в нерви ( краще не доводьте до такого ) . Зарплату видали всю , навіть спеціально директор приїхав до мене в село, що б віддати а то 40 км Подробнее>>

03.03.2015 | отрицательный отзыв
Світ Тепла ТОВ

Есть в Киеве такая компания как Свит Тепла, находится на ул. Бориспольская, 7, занимающаяся отопительным и сантехническим оборудованием. Есть горький опыт работы там и потраченное зря время. Хочу поделиться с людьми об этой компании, которые ищут работу. Итак, начну с того, что руководители компании муж и жена, которые любят играть со своими сотрудниками в злого и доброго полицейского, а Подробнее>>

23.10.2023 | отрицательный отзыв
Світ Тепла

Отношение как к рабам на галере. Устаревшая методика по школе бизнеса Высоцкий зп, вам насчитают меньше чем вы заработали. Не понимание Лещинского кто чем заниматься. Зимой в офисе холодно работали в курточках. Обходите их стороной. Не Фирма, а Ферма. Кошмарные люди.
Есть нормальные люди. Их там очень мало.

12.10.2021 | положительный отзыв
ТПК Еко Світ, транспортна компанія

Ні в якому разі не йдіть туда працювати в бухгалтерію. Кожні півроку шукають нову людину, тому що другий бухгалтер виживає та знущаеться над "новенькою". Чіпляеться за кожне слово, пліткує про вас, створює нестерпну обстановку. Приходить на роботу о 10 00 і уходить раніше, але до вас буде чіплятися за кожну хвилину. тим самим демонструючи що ви там ніхто. Головний бухгалтер Подробнее>>

12.09.2021
світ кераміки

Убитий "совок"! З плюсів один графік (2 зміни) і то не повністю, тому що працювати треба і в суботу, і в неділю. Зарплату ХРОНІЧНО затримують на місяць-півтора і то ще треба ходити просити! Після ходіння кидають подачку 1000-1500!!! За лікарняний вираховують гроші, як за прогули, хоча керівництво чудово знає,що людина з нежиттю і кашлем лежить вдома, так як саме туди відправило!!! На ресепшині взимку дуже холодно, люди сидять в верхньому одязі і шапках! УФО стоїть, але абсолютно не допомагає. Більше того, через годину-півтори від нього починає боліти голова. В туалеті і кухні часто немає навіть найнеобхіднішого (мило, миюче, туалетний папір), працівники купляють все за свої гроші!!! Коротше, давно час закрити цю "контору"!!! А ще, якщо ви надумаєте написати правду в соцмережах (вони, до речі, її дууууже не люблять і видаляють звідусіль, навіть, з фейсбуку), ...

Ровно

25.02.2021
Світ-Кераміки

Марина:
Убитий "совок"! З плюсів один графік (2 зміни) і то не повністю, тому що працювати треба і в суботу, і в неділю. Зарплату ХРОНІЧНО затримують на місяць-півтора і то ще треба ходити просити! Після ходіння кидають подачку 1000-1500!!! За лікарняний вираховують гроші, як за прогули, хоча керівництво чудово знає,що людина з нежиттю і кашлем лежить вдома, так як саме туди відправило!!! На ресепшині взимку дуже холодно, люди сидять в верхньому одязі і шапках! УФО стоїть, але абсолютно не допомагає. Більше того, через годину-півтори від нього починає боліти голова. В туалеті і кухні часто немає навіть найнеобхіднішого (мило, миюче, туалетний папір), працівники купляють все за свої гроші!!! Коротше, давно час закрити цю "контору"!!! Подробнее>>

17.12.2020
Чистий світ

Кидают на деньги. Придумывают отмазки. Платят мало. Не идите туда. Будете работать директору на Канары Подробнее>>

06.08.2020 | отрицательный отзыв
Новий світ отзывы

Валерий, Львов:
Был вчера на собеседовании во Львове на Городоцкой в 16 00. Сказали, что ещё в обед вакансия закрыта. Потратили моё время, со скрипом извинились. Такой же бардак, как и везде на Украине. В очередной раз убеждаюсь, что на нормальных работах людей не ищут.

Днепр (Днепропетровск).

04.08.2020
Світ технологій

Узнал, когда ждать обратной связи, сказали 23 или 24 Июля они мне сообщат(я понимаю обещать не значит жениться))) естественно я продолжил искать работу дальше))). Потому как, они только открыли вакансию и нужно провести собеседование с другими кандидатами. 27 июля не звонка не сообщения. Ну и 31 июля я сам написал Виктории (Корона не упала), в сообщение была прикреплена ссылочка на Подробнее>>