Не нашел

Я не долго поработал в компании, но хочу сказать, что это замечательное место. Здесь есть официальное трудоустройство, неплохая зарплата и хорошие условия. Раньше я уже имел дело с другой типографии, поэтому есть с чем сравнивать. Единственное, что мне не удобно с другого конца города добираться в офис, но само месторасположение хорошее) Здесь работает отличная команда!

Отрицательные отзывы

02.02.2022 | положительный отзыв
вольф типография, город Киев

Меня моя работа устраивает во всех возможных отношениях. В самую первую очередь хочу отметить то, что у меня такая хорошая зарплата. Также мне нравится коллектив ...

26.10.2023 | положительный отзыв
Людський підхід від керівництва

Що мені подобається у роботодавця, так це колектив, можливості зростання, згуртованість. Людський підхід від керівництва
не помітив

26.02.2022 | положительный отзыв
вольф типография, город Киев

Пришла работать в эту типографию , что бы попробовать себя в этой сфере . Я была приятно удивлена.Большую часть я благодарна своим коллегам которые во всем меня поддерживали особенно когда у меня не получалось .Все дружные и веселые , скучно не было . Отдельная благодарность лояльному начальству и достойную оплату труда . На эту работу ходила ...

13.07.2023 | положительный отзыв
Хороший колектив

Хороший колектив, розумієче керівництво та хороші умови праці. Дуже приємно тут працювати, офіс затишний. Є можливість реалізувати свої навички. Найкраще місце роботи на моєму досвіді.
все добре

13.11.2023 | положительный отзыв
Працюю у Вольф зовсім недавно

Працюю у Вольф зовсім недавно, влаштувався у січні. Але поки що все подобається. Зарплату платять вчасно, без затримок. Колектив чудовий. Дуже радий, що я тепер у вашій команді.
поки не бачив

21.05.2023 | положительный отзыв
Коллектив вполне контактный, приятно и работать и общаться.

Коллектив вполне контактный, приятно и работать и общаться. Приняли дружелюбно. Сразу оценил высокий уровень технологичности, по оборудованию вопросов нет. Писать свою зарплату не буду, тем более на всех должностях она разная, но скажу не самая плохая по городу. Вообщем меня...
Все хорошо

19.09.2023 | положительный отзыв
Мене все влаштовує

Мене все влаштовує. Колектив прийняв мене чудово. Працюю 4 місяці. Проблем не виникало у плані з начальством та зарплатою.
все чудово

02.09.2023 | положительный отзыв
Працюю в компанії з вересня 2020

Працюю в компанії з вересня 2020. Пройшло більше 2х років, компанія росте, класний офіс, колектив

12.08.2023 | положительный отзыв
Официальная зарплата

Официальная зарплата, всякие новогодние ништяки в виде подарков радуют. Новичков обучают, есть люди которые реально помогают и советом и делом.

26.07.2023 | положительный отзыв
Цікава робота для людей, хто любить спілкування з людьми

Цікава робота для людей, хто любить спілкування з людьми. Хороші умови праці, гідна і завжди своєчасна виплата зп, оплата відпусток та лікарняного.

19.10.2023 | положительный отзыв
Мені тут подобається.

Мені тут подобається. Зручне розташування офісу. Комфортні умови праці. Цікава робота. Друкарня, в якій цінується кожен співробітник.
не знайшов

14.05.2023 | положительный отзыв
Працювати тут подобається))

Працювати тут подобається)) У моїй роботі виявилось чимало плюсів. Зарплата чітко за графіком, білі нарахування всіх належних виплат, робочий день насичений нудьгувати ніколи, заходи у свята

24.10.2023 | положительный отзыв
Тут всё отлично

Тут всё отлично, от обучения, до работы! Хороший коллектив и руководство, все слышат друг друга и при необходимости помогают.

23.05.2023 | положительный отзыв
я пишаюся, що працюю у «Вольф»

Скажу без зайвого пафосу – я пишаюся, що працюю у «Вольф». Чому пишу відгук – набридли вічні скиглики, у тому числі й серед колег, у яких завжди все погано. Так, вимоги високі. Так, існують
тільки позитив)

27.07.2023 | положительный отзыв
Пропрацював дизайнером тут три роки

Пропрацював дизайнером тут три роки. У компанії багато плюсів – живі робочі ситуації, велика допомога від керівництва, взаємодія з класними фахівцями.
незначні

28.06.2023 | положительный отзыв
Умови хороші.

Відмінна компанія, де дають можливість розвиватися у фінансовому та професійному плані. Проводиться навчання. Умови хороші.
не було

26.03.2023 | положительный отзыв
Працюю, все влаштовує

Працюю, все влаштовує. Зарплата не найвища, але вчасно, нарахування білі, офіційне працевлаштування також. Зручне та комфортне робоче місце, нове обладнання, чисті цехи, ремонт, кімнати відпочинку, гарні умови. Подробнее>>

01.07.2023 | положительный отзыв
Достойна компанія, яка розвивається та дбає про інтереси як своїх клієнтів, так і своїх працівників.

Зараз вже працюю в іншій компанії, але з теплотою та посмішкою згадую Вольф. Я там провела 4 роки . Навчилась дуже багато чого, так як прийшла після інституту одразу і почала займатись дизайном. Достойна компанія, яка розвивається та дбає про...
не було

14.09.2023 | положительный отзыв
Влаштувався нещодавно

Влаштувався нещодавно, пропрацював 3 місяці на виробництві. І все просто чудово, гарні умови, все платять вчасно та колектив чудовий.
все чудово

28.09.2023 | положительный отзыв
Не работала в компании лучше чем эта

Не работала в компании лучше чем эта, все прекрасно! От коллектива до офиса! Работодатель работает исключительно в белую, тут вас не обманут 100%, все честно и в срок.
все прекрасно

23.04.2023 | положительный отзыв
Працюю дизайнером у Вольф два роки.

Працюю дизайнером у Вольф два роки. Вважаю це місце гарним місцем роботи. Кожен день в друкарні - це виклик творчості і можливість реалізувати свої ідеї на практиці. Є можливість рости та розиватись.

15.11.2023 | положительный отзыв
работа просто супер

Ребята работа просто супер. Желаю всем такой .все делается вовремя и нет никаких проблем.
не нашла

30.03.2023 | положительный отзыв
Працювала тут 3 роки

Працювала тут 3 роки, мусила піти в звязку з війною та переїздом. Дуже шкодую та сумую за своїм місцем роботи та компанією. Дійсно гарні умови та чудовий колектив. Подробнее>>

27.08.2023 | положительный отзыв
Працювала більше ніж рік, все було довподоби

Працювала більше ніж рік, все було довподоби. Звільнилась, бо виїхала в інше місто. Можу рекомендувати роботодавця.

21.08.2023 | положительный отзыв
Честность. Ответственность. Хорошее отношение к сотрудникам.

Честность. Ответственность. Хорошее отношение к сотрудникам.

26.04.2023 | положительный отзыв
Пропрацював у компанії тривалий час

Пропрацював у компанії тривалий час. Враження лише позитивні. Переважно молодий колектив. Багато позитиву. Багато чого навчився у професійному плані. Лінивим там не місце))) їх вимітають на раз два)) Якщо хочете рости професійно, то рекомендую.
Не має

26.04.2023 | положительный отзыв
Пропрацювала в Друкарні Вольф понад три роки менеджером.

Пропрацювала в Друкарні Вольф понад три роки менеджером. Технічне оснащення друкарні дає менеджерам широкі можливості та конкурентні переваги перед менш оснащеними друкарнями та й поліграфічні процеси можна вивчити.

22.09.2023 | положительный отзыв
Нормальне сучасне підприємство

Нормальне сучасне підприємство, негативного нічого не можу сказати, тому що працюю там 3 роки, і проблем із ЗП не було, завжди все вчасно платили,
не помітив

21.10.2023 | положительный отзыв
Тільки влаштувалась сюди

Тільки влаштувалась сюди. Кадровий відділ дуже уважний до кожного співробітника, завжди є можливість звернутися з особистого питання. Техніка безпеки також дуже важлива для цієї компанії, що робить моє перебування в затишному, завжди чистому офісі ще спокійнішим.
поки не бачу