Vector Capital

Маркетинг, PR

Макс:

Коротко трьома словами: хамство, непрофесійність і "рускій мір". Філіал київської компанії у м. Львові за адресою вул. О.Степанівни 45 (з їхніх слів працюють там з 08.2020)Також з їхніх слів просувають якісь фінансові послуги закордон. Відправив розгорнуте резюме. Прийшов на співбесіду на вакансію Sales manager IT. Зустріла HR Вікторія, завели в кабінет, де знаходився ще один HR Віктор. Обоє молодого студентського віку. Дали заповнювати анкету, яка була російською мовою! На моє питання, чому я маю заповнювати дані, які є вже присутні в резюме (реально з моїм досвідом роботи це б зайняло 30 хв щонайменше) — HR Віктор запитався куди я надсилав резюме! Зразу видно, що готувався до співбесіди, HR це лице компанії, людина, що представляє компанію і "дбає" в цьому випадку про її імідж. Робота мала полягати в продажі послуг англійською мовою до речі. Запитую, чому анкета російською мовою, я що живу в Росії чи маю працювати з російським ринком..Відповідь епічна: а що для вас це має значення? кажу ні — я заповню її іспанською, для вас це має значення. Мовчить, довго думає і каже: більшість українців розуміє російську… Після цього, кажу все, дякую питань до вас більше немає прошу відвести мене до вашого керівника. Заявив, що керівника звичайно немає на місці. Думаю це позиція HRа і позиція компанії. Я все розумію, можна було сказати вибачте, ми не встигли перекласти анкету чи т.п., але ж ні..хамство, вузьколобість і непрофесійність

02.02.2021
Vector Capital

Эта компания назвывается Вектор капитал не смог найти ни одной оффициальной компании с этим именем которая занимается Имитацией финансовых торгов и обманом граждан украины и зарубежья. Такой компании не существует значит вы работаете по черному и зарплата наличкой :( Адрес Этой компании форекс кухни : Львов, ул. О.Степанивны 45 На самом деле (инфа изнутри) Это бывший Киевский милтон груп вбейте

Украина, Львов