Vector Capital

Эта компания назвывается Вектор капитал не смог найти ни одной оффициальной компании с этим именем которая занимается Имитацией финансовых торгов и обманом граждан украины и зарубежья. Такой компании не существует значит вы работаете по черному и зарплата наличкой :( Адрес Этой компании форекс кухни : Львов, ул. О.Степанивны 45 На самом деле (инфа изнутри) Это бывший Киевский милтон груп вбейте в гугл и википедия вам все расскажет ! Это обычные мошенники которые пишут о себе что они работают на рынке несколько лет хотя сайту их бренда investflow www.invest flow.io только 7 месяцев ! Они платят 800 долларов ставку + проценты за каждый депозит тоесть за каждого обманутого человека. Виктор Гринюк вроде там главный там у всех псевдонимы но это имя настоящее. Я там проработал немного но мне хватило ума не закрыть не одного депозита что бы меня не приписали к статье о мошенничестве ! Скоро я сюда и остальных мошенников работающих там выложу. По совету друга заявление в киберполицию я написал посмотрим что будет дальше ! Всем удачи! Вот такой я коммент на них нашел, так что ну нафиг такую работу.

Украина, Львов

04.09.2020 | положительный отзыв
Vector Capital

Макс:
Коротко трьома словами: хамство, непрофесійність і "рускій мір". Філіал київської компанії у м. Львові за адресою вул. О.Степанівни 45 (з їхніх слів працюють там з 08.2020)Також з їхніх слів просувають якісь фінансові послуги закордон. Відправив розгорнуте резюме. Прийшов на співбесіду на вакансію Sales manager IT. Зустріла HR Вікторія, завели в кабінет, де знаходився ще один HR Віктор. Обоє молодого студентського віку. Дали заповнювати анкету, яка була російською мовою! На моє питання, чому я маю заповнювати дані, які є вже присутні в резюме (реально з моїм досвідом роботи це б зайняло 30 хв щонайменше) — HR Віктор запитався куди я надсилав резюме! Зразу видно, що готувався до співбесіди, HR це лице компанії, людина, що представляє компанію і "дбає" в цьому випадку про її імідж. Робота мала полягати в продажі послуг англійською мовою до речі. Запитую, чому анкета російською мовою, я що живу в Росії чи маю працювати з російським ринком..Відповідь епічна: а що для вас це має значення? кажу ні — я заповню її іспанською, для вас це має значення. Мовчить, довго думає і каже: більшість українців розуміє російську… Після цього, кажу все, дякую питань до вас більше немає прошу відвести Подробнее>>