ФОП Мандриченко Сергій Віталійович / 2375200432

в конце 2020 г. был направлен сотрудником Центра Занятости на собеседование в фоп Мандриченко Сергій Віталійович / 2375200432, (mirta [email protected],[email protected], 057 715 92 98, 057 780 15 42, 057 715 44 63, 0572 97 41 99, 057 298 64 74, 0577159298, 0577801542, 0577154463, 0572974199, 0572986474) на должность менеджера по сбыту, компания расположена по адресу: г. Харьков, ул.Ньютона, 111(в здании общежития в помещении Укрпочты 162, на первом этаже. Собеседование проводил Сергей Витальевич. Офис представляет собой маленькую комнату около 4 5 кв.м. без ремонта (хозяин подчеркнул, что в современном офисном помещении ремонт это лишняя трата денег), работодатель Мандрыченко с.в. был старой мятой одежде, думал, что бомж пришел. Судя по внешнем признаком в компании на всем экономят, на сотрудниках тоже. В процессе собеседования попросил продать старую ручку на улице, так сказать продемонстрировать свое мастерство, я отказался. Мой не состоявшийся работодатель, сделать отметку о посещении для центра занятости не захотел. Мандрыченко с.в. человек нервный и не уравновешенный, если ты еще не родился, ты все равно не прав или виноват. Такой работодатель лично мне не нужен. Устраиваться в эту организацию я не советую. В центре занятости, мне сообщили, что с этим работодателем уже были конфликты и недоразумения,я не первый.

14.03.2016 | отрицательный отзыв
ФОП Халазій Раїса Леонтіївна, Леонтюк Сергій Ілліч, Халазій Петро Вікторович - Не якісний товар

1. Теплогенератори не відповідають заявленій потужності. 2. Брак при виготовленні: не заварені внутрішні частини теплообмінника, а в декількох місцях на кукурудзі, сушка горіла саме більше 15 раз/ день. 3. Слабка футировка. 4. При спробі вийти на заявлену потужність, теплогенератор не забезпечує спалення необхідної кількості топлива. 5. Забивається димохід після 30 хв. роботи теплогенератора. 6. Теплогенератор не працює якісно на жодному з видів палива: щепа. Подробнее>>

06.09.2021 | положительный отзыв
СБ Белый Гриф, OOO отзыв Максим Віталійович

Максим Віталійович:
  Надійна охоронна фірма, виконують свою роботу, не тримають алкоголіків, повірте, мені як керівнику безпеки великого агрохолдингу є з чим порівнювати, дякую Миколі Валентиновичу за якісні послуги, надіюсь в майбутньому дана якість та професіоналізм буде така сама!

Київ

16.10.2023 | отрицательный отзыв
РОГАНОВ В. Г. ФОП / РОГАНОВА А. І. ФОП. / mold avec amour: Обманывают с зарплатой

обманывают С ЗАРПЛАТОЙ Пришел работать в компанию литейщиком в средине августа 2023. В вакансии была указана зп 20000грн. На собеседовании владелец сказал что стажировка 2 недели и будет оплачиваться по 60грн/час. Потом идёт 1 месяц испытательный срок с оплатой 15000грн. И после будет 20000грн. В итоге никаких 20к не было и владелец начал вилять и говорить что "20к он обещал как нибудь в далёком будущем, а не со второго месяца". Отказался покрывать разницу. На этой работе платят не то, что написано в вакансии. Перед моим увольнением здесь появились временные нормы ...
Их нет

24.05.2023 | положительный отзыв
Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ отзыв Сергій

У компанії Fujikura діє ефективна система контролю якості продукції

15.03.2023 | положительный отзыв

Сергій:
  Дякую за можливість бути частиною цієї прекрасної компанії

Львів

06.03.2023 | положительный отзыв

Сергій:
  Fujikura активно залучається до соціально-відповідальних ініціатив та проектів

Львів

02.11.2021 | положительный отзыв
Савсервис-Мова отзыв Сергій

Сергій:
  Всім привіт. Я з Полтавщини, а там навкруги одне сільське господарство.. Знайшрв роботу в компаніі, навіть не очікуючи, бо був нульовий. Але взяли)) Почав з маленького, але бистро навчили, тому пішов угору. Дуже великим начальніком не став, але ж і на місці не сидів. Якщо не ледащий, то перспективи є. З годом,пішов далі вже за межами цієї компанїї. Раджу всім.

Полтава

24.11.2021
Щербань Сергій : Непорядна людина

Працював водієм експедитором, спочатку здався мені порядною та нормальною людиною, втерся в довіру, але згодом почав нагліти, ухилятися від роботи і проявив себе як непорядна людина з поганої сторони. Спочатку взяв безвідсоткову позику на підприємстві ніби то у звязку з народженням дитини яку потім не захотів повертати, яку так і не повернув. Також паралельно назичив грошей у працівників компанії які Подробнее>>

22.09.2021 | положительный отзыв
Савсервис-Мова отзыв Сергій

Сергій:
  Приємний колектив. Це дуже вазливо, коли працюєш кожен день з одними й теж людьми. Стабільна заробітна плата. Роботи хватає, але ж це робота та її потрібно робити)) Багато чому тут навчився, тому що досвіду було небагато. В мене були гарні наставники. Навчили уму-разуму.

17.04.2021 | положительный отзыв
Сергій, водій

Я працюю на цьому підприємстві другий рік. Мені подобаються, заробляю і встигаю відпочити. Коли дома мені ремонтують машину, хочу сам выхожу допомагаю Радує що ніколи не буьо затримок по... Подробнее>>