Тов «торгова компанія «агрохімічні технології» - хто труїть україну

Чи задумувались Ви коли-небудь де ми живемо, що ми їмо, чим ми дихаємо? Україна велетенськими кроками прямує у Європу. А задумались Ви чи потрібні ми будемо Європі з отруєними річками та озерами, вирубленими лісами, знищеним тваринним та рослинним світом? Україна, яка споконвіку була Житницею, сьогодні перетворилася на сировинний придаток для Європи чи Росії. Тай цю функцію мабуть скоро буде втрачено, оскільки ніхто не думає про відновлення природних ресурсів України, а лише дай споживати, використовувати та знищувати. Так, так, саме знищувати природу України. Адже як можна назвати несанкціонований видобуток корисних копалин на Донеччині, масову вирубку лісів на Волині та Закарпатті, знищення унікального рослинного та тваринного світу на узбережжях Чорного та Азовського морів. В наших селах вирощують домашніх тварин «для себе» та «на продаж». А знаєте яка різниця? Ті, що «для себе» не годують Преміксами та іншими харчовими добавками. Ми вважаємо, що якщо тварина їсть природні харчі – траву, воду з річки чи джерела, тощо, то вона дасть більш корисне молоко чи м’ясо. Якби тому селянину показати хімічний склад води у річці, з якої п’ють його тварини, він би відразу посивів, не чекаючи старості. Звідки ж ці «домішки» та «сполуки» в наших річках та озерах? Хто ж винен у забрудненні нашої Неньки України. Вірно, самі і винні. Це ж ми не можемо поставити якісні фільтри на трубах заводів та фабрик, бо якісні коштують дорого, а поруч є більш дешеві «китайські». Це ж ми завозимо в Україну «більш дешеві» китайські іграшки та інші товари, зовсім не думаючи про здоров’я своїх дітей. А земля наша!!! Чим ми її обробляємо? На якій «хімії» ми вирощуємо наш Хліб? Ви легко, за допомогою Інтернету можете дізнатись звідки в Україну завозять сільгоспхімію. З Європи, де знаходяться основні імениті виробники такої продукції? Дзуськи, все з того ж Китаю. Хоча етикетки на такій продукції будуть європейських виробників. А якість? Ну якість, це вже діло третє. З чого зроблені ці «пестициди» чи «гербіциди» це вже нікого не хвилює. Головне щоб дешевше та щоб більшу копійку собі в карман покласти. А хто ж її сюди везе цю гидоту? Ви також посидівши у Інтернеті зможете знайти таких представників бізнесу українського як: ТОВ «Торгова компанія «Агрохімічні технології» (Київська область), ТОВ «Фумікон Україна» (м. Київ), ТОВ «Єдина торгова система-Київ» (м. Київ), ПП «Марго» (Київська область), ТОВ «Акруа» (Київська область), ТОВ «РЕМ Транс» (Київська область), ТОВ «Презенс технолоджи» (м. Київ), ТОВ «Хімпромексім» (Київська область), ДП «Фірма Леда» (м. Одеса), ПП «Південна універсальна компанія» (м. Одеса), ПП «Блосом» (м. Одеса), ТОВ «ІСУ Трейд Україна» (м. Одеса), ПП «Тета Груп» (м. Одеса), ПП «Агрохімпро-Одеса» (м. Одеса), ТОВ «МБ Тревел Компані» (Миколаївська область). Впевнено можна твердити, що це не вичерпний перелік компаній, які «піклуються» про якісну продукцію сільгоспвиробника. Навряд чи Ви знайдете серед засновників цих компаній представників Європи. Тобто саме ми з вами і труїмо нашу Неньку Україну! Коли ж ми зрозуміємо, що ні Європа, ні Росія не буде піклуватись про Нашу Землю, що саме ми маємо залишити її нашим дітям такою, на якій хотілося б жити та народжувати нащадків.

21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

07.01.2022
ТОВ «Поліуретанові Технології»

Низька заробітна плата,відсутність нормальної відпустки,при тому що це хімічна галузь,відсутність засобів захисту органів дихання при дуже слабій вентиляціі приміщень цеху,постійна зміна кадрів,відсутність фахового зросту та матеріальних винагород,премій,добре робиш,погано,зарплата на місці,техніка безпеки та дісципліна,це не для них,як і якість,швидко та чим побільше,люди хто хоч якось розумів цю роботу,разом з професійними кадрами,звільнились,когось попросили,ставка на дешеву робочу силу.Мають опцію довоза скотовоза. Подробнее>>

28.02.2019 | положительный отзыв
Українська Торгова Група Ліом

Гость:
Маленькая ставка 8000 грн,небольшой процентик.Товар дорогой,соответственно никаких больших объемов продаж там не будет и нормальной зарплаты. Подробнее>>

07.07.2022 | положительный отзыв
Українські хімічні технології

Працювала на лінії у Польщі, і навіть не уявляла, що в Україні є компанія такого ж європейського рівня. Все нове та сучасне, просторі та світлі приміщення. Навіть не думала, що такий... Подробнее>>

22.02.2021
Новітні технології, НВП

Ярослав:
Обманывают с весом, с сроками, с ценами, с налоговыми, да со всем абсолютно. Перекупы, обманщики. Не работайте с этими колхозниками. Подробнее>>

04.12.2020 | положительный отзыв
Енергозберігаючі технології

Соискатель:
НЕ ВИТРАЧАЙТЕ ЧАС Досить дивний підхід до пошуку співробітників. По-перше, цим займається менеджер з персоналу, що працює віддалено у іншому місті. Ну ок, багато хто таке практикує. Дзвонить, довго розповідає про компанію, потім відправляє на пошту список тез про вакансію — без питань, без формулювання, що від тебе хочуть. Просто ти маєш на це якось відреагувати))) Ну і на твоїй відповіді все закінчується. Тобі просто говорять — "передзвоню завтра прокоментую" і все) То ж не раджу взагалі з ними зв’язуватись, вони просто використають Ваші ідеї на користь компанії. Бачила цікавий теж негативний відгук на іншому сайті — погугліть, корисно. P.S. доречі самі напевно не розуміють, що хочуть, бо назва вакансії одна, опис функціоналу зовсім для іншої. Подробнее>>

18.05.2020
Технології Смаків

Гость:
Плюсы: • Возможное бесплатное питание • Находится на одной территории с рестораном "Очаг" • Относительная свобода в работе и отсутствие бюрократии Минусы: • Нестабильность и постоянные изменения (сегодня работают одни, завтра — другие, послезавтра вообще занимаемся другой работой) — нет чёткой стратегии развития/работы; • Отсутствие каких-либо гарантий и внезапные увольнения (не знаешь, уволят тебя завтра или нет, и работаешь будто играешь в лотерею); • Конфликтность некоторых сотрудников (особенно бухгалтерии, очень противно, даже разговаривать не хочется); • Отсутствие корпоративной дисциплины, и наличие двуличных людей; • В следствии этого иногда возникают конфликты, клевета, неправдивые слухи и сплетни; • Никто не умеет нормально готовить; • Низкая квалификация персонала; • Пофигизм и лень сотрудников; • Некомпетентность руководства и неумение (или нежелание) директора со всем этим бороться; • Сильная отдалённость директора от коллектива и непонимание того, что происходит внутри (или нежелание вникать); • Доверчивость директора и принятие эмоциональных решений вместо рациональных; • Мрачная, не уютная и холодная атмосфера; • Отсутствие возможности профессионального развития и карьерного роста; • Текучка кадров; • Неумение позитивно расставаться (все сотрудники уходили или негативно или с неприятным осадком). Подробнее>>

18.12.2018
Профільні технології

не продажник:
Ходил на собеседование менеджера по продажам. Договорились о созвоне позже, поскольку ходил еще на другое собеседование. Созвонились, сказали, что к вечеру перезвонят. Вечером я уже перезвонил — меня сбросили, на смс не ответили. Не серьезная контора, хотя по разговору и не скажешь. Подробнее>>

04.12.2023 | положительный отзыв
ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "РІВЕЙРО"

Охоронна компанія, в якій я працюю надає високоякісну підготовку і диспліновану команду охоронців. Це дозволяє нам впевнено виконувати наші обов'язки.
Затримали зарплату на один день