Українська Торгова Група Ліом

Гость:

Маленькая ставка 8000 грн,небольшой процентик.Товар дорогой,соответственно никаких больших объемов продаж там не будет и нормальной зарплаты.

16.03.2020 | положительный отзыв

Менеджер:
Компанія ТОВ Українська Агро Група" засновник БАЙСАКОВ ЄСЕНТАЙ ДАРІБАЄВИЧ. Вкрай непорядна людина, жодної обіцянки не дотримав, слова розходяться з ділом. Може пообіцяти золоті гори і успішно про свої обіцянки забути. Українська Агро Група володіє активом в м. Бородянка в Київській області. Це колишній Бородянський мясокомбінат. Шановні люди, якщо ви колись отримаєте запрошення на роботу на це підприємство не погоджуйтеся. Окрім обіцянок нічого не отримаєте. Постачальникам раджу працювати тільки за попередньою оплатою.А також на підприємстві полюбляють використовувати людей в роботі без оформлення офіційного оформлення. Подробнее>>

27.03.2020 | положительный отзыв

Поставили товар, оплати недочекалися. Подробнее>>

27.03.2020

не звязуйтеся з цією компанією — кидали Подробнее>>

21.04.2023 | положительный отзыв
Отзыв : Компанія тек, тов «торгова електрична компанія»

Постачальник електроенергії і газу для підприємств, заводів, готелів, непобутових споживачів, малого бізнесу і населення. Понад 700 компаній обирають нас як постачальника за вигідними тарифами на електроенергію для підприємств. Ми пропонуємо індивідуальний графік оплат та повний доступ до даних споживання, юридичний та консультаційний супровід.

06.05.2015 | отрицательный отзыв
Тов «торгова компанія «агрохімічні технології» - хто труїть україну

Чи задумувались Ви коли-небудь де ми живемо, що ми їмо, чим ми дихаємо? Україна велетенськими кроками прямує у Європу. А задумались Ви чи потрібні ми будемо Європі з отруєними річками та озерами, вирубленими лісами, знищеним тваринним та рослинним світом? Україна, яка споконвіку була Житницею, сьогодні перетворилася на сировинний придаток для Європи чи Росії. Тай цю функцію мабуть скоро буде втрачено, Подробнее>>

24.01.2021
Українська Меблева Марка

Андрій:
Не майте з ними справ, компанія дуже не порядка! Не виплачують зарплату, якимось маленькими частинами,затримують. В кращому випадку вам виплатять декілька тисяч без пояснень. Офіційного працевлаштування не має. Не вірте обіцянкам- абсолютно все брехня. Постійна відсутність грошей, товару та розуміння,як взагалі працювати. Продукція неякісна,ціни вище ринкових. УММ не виробники,а справжні перекупи. Постійно шукають людей, так як в них рідко хто затримується . Подробнее>>

17.07.2018 | положительный отзыв
Отзыв о работодателе «Буква. Українська національна мережа»

відношення керівництва до співробітників як до лайна, це відверто повторюють. затримки неофіційної частини зарплатні. потреба працювати по 12 часів на день у зв'язку з неповним штатом практично у всіх магазинах.
гарне розташування магазину ... Подробнее>>

08.02.2018 | положительный отзыв
Українська Агенція Реструктуризаціі Боргів

Лена:
В компании работают действительно профессионалы и умные юристы. Они правда фанатики — могут, по собственному желанию, до 12 ночи просидеть над делом клиента и потом вовремя прийти на работу и как ни в чем не бывало Подробнее>>

11.08.2017
Українська овочева компанія / Ukrainian vegetable company (UVC)

Александр:
Компанія не дуже. Далеко знаходиться, карєрний ріст відсутній. Обманюють оскільки все, що вони обіцяють дальше обіцянок не йде. І взагалі власникам потрібна більше прислуга ніж спеціалісти. Подробнее>>

10.05.2017 | положительный отзыв
Буква. Українська національна мережа

Высшее руководство не ценит работников. Ставки распределены централизовано. На те деньги, что платят работникам очень сложно выжить при наших ценах. Нужно быть большим фанатом книг - такие пока и остаются работать в фирме.
Всем влюбленным в книги рекомендую работать в нашем книжном магазине. График у продавцов преимущественно 3/3 по 10-12ть часов на ногах. Управляющие хорошие, профессионалы своего дела. Коллектив замечательный. Оплачиваемые отпуск и больничные листы. ... Подробнее>>